recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Drukarnia internetowa Chroma inwestuje w nowoczesny model zarządzaniaPoprzedni artykuł 

Chroma zakupiła system MIS austriackiej firmy Rogler. Sprzedawcą i integratorem tego rozwiązania jest firma PM Software z Warszawy. Celem instalacji systemu jest podniesienie efektywności i opłacalności produkcji oraz przejęcie całkowitej kontroli nad każdym etapem produkcji, zarówno w kwestii organizacji, logistyki, jak i analizy biznesowej kosztów.

System ten będzie całkowicie zintegrowany z istniejącym sklepem internetowym i zapewni automatyczne planowanie każdego etapu produkcji. Pozwoli na przewidywanie, jak mają wyglądać jego poszczególne etapy oraz co, jak i w jakim czasie wykonują ludzie lub zespoły. Dzięki systemowi Business Intelligence można będzie optymalnie wykorzystać możliwości maszyn i kadry pracowniczej.

W tak dużej i nowoczesnej drukarni jaką jest Chroma, istotna jest właściwa gospodarka magazynowa, zarówno na etapie półproduktów jak i materiałów gotowych. Za to odpowiedzialny będzie specjalny moduł logistyczny Logx, który – połączony z zaawansowanym systemem wysyłkowo-dystrybucyjnym – pozwoli na pełną kontrolę tego, co zamawia i produkuje drukarnia. Pewne jego części będą specjalnie projektowane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań drukarni Chroma. Końcowym celem jest całkowicie zautomatyzowane gospodarowanie wszystkimi elementami magazynu z wykorzystaniem inteligentnej robotyki.

Dzięki systemowi Rogler oraz wszystkim innym dodatkowym elementom automatyzacji, wdrożonym wcześniej jak i projektowanych i wdrażanych obecnie, drukarnia Chroma umacnia się na pozycji lidera rynku poligraficznego..

Na podstawie informacji firmy CHROMA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności