Konkurs firmy Model Opakowania "Z małego miasta - wielkie sny!"Poprzedni artykuł 

Pierwszym krokiem ku spełnieniu marzeń może być właśnie udział w konkursie firmy Model Opakowania. Idea konkursu pozostaje niezmienna: wsparcie młodych mieszkańców powiatu biłgorajskiego, którzy mają ciekawy pomysł, a którego realizacja pozwoli im rozwinąć ich talent i umiejętności. Jeśli więc masz mniej niż 26 lat, pasję bez której nie możesz żyć i pomysł na którego realizację potrzebujesz środków – to jest konkurs dla Ciebie!

Co musisz zrobić? Po pierwsze: w specjalnym formularzu opisać swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwinąć. Ważne także jakich oczekujesz efektów realizacji swojego pomysłu. Można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł. Zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich.

Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do sfinansowania właśnie Twojego pomysłu. Jeśli to się uda, pozostaje tylko spełniać marzenia! To jak rozwinęła się Twoja pasja i zdolności warto zaprezentować społeczności lokalnej.

Poza szansą na wsparcie finansowe, niektórzy z laureatów, mogą dostać propozycję realizacji swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 26 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów - www.modelgroup.com i www.flzb.lbl.pl.

Regulamin_WyMODELuj...2019.pdf (PDF, 295.89 KB)

Na podstawie informacji firmy Model Opakowania

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności