Avery Dennison i Mactac rozszerzają portfolio produktów dla FESPA 2019Poprzedni artykuł 

Avery Dennison ma zamiar wywołać „wow” klientów na tegorocznych targach FESPA 2019 z oszałamiającym, nowym stoiskiem wystawowym wypełnionym szeregiem swoich najnowszych kreacji, w tym markami Avery Dennison i Mactac.

Odwiedzający targi FESPA 2019 odkryją nowatorskie produkty i materiały do ​​zdobienia samochodów, architektury i dekoracji wnętrz, podkreślając innowacje Avery Dennison i Mactac, które pomagają poszerzyć i zróżnicować ofertę biznesową klientów.

Oliver Guenther, starszy dyrektor ds. Marketingu i strategii kanałów, powiedział, że znakomite rozwiązania pomogą projektantom i instalatorom podnieść poprzeczkę. „Wywieranie prawdziwego wpływu wymaga zarówno kreatywności ze strony grafików, jak i odpowiedniej wydajności materiałów, których używają, a my kochamy słuchać od naszych klientów, aby upewnić się, że nasz ambitny program badawczo-rozwojowy spełnia ich potrzeby”.

W 2019 roku Avery Dennison i Mactac zaprezentują:

  • Nowoczesne cyfrowe folie do pakowania i laminaty
  • Innowacyjne folie do oklejania i folie ochronne do farb
  • Przełomowe folie okienne
  • Nowa seria do oznakowania
  • Innowacje w produktach dla pojazdów ratowniczych

Jedną z głównych atrakcji Avery Dennison będzie ulepszona seria laminatów ochronnych DOL 1400Z o zwiększonej przejrzystości i wyjątkowych możliwościach wydłużenia do 220%. Wszystkie z 6-letnią pionową i 3-letnią gwarancją poziomą. Dostępne są wersje błyszczące, matowe i błyszczące do okładów pojazdów i wymagających aplikacji graficznych 3D.

Opcje wyposażenia wnętrz i handlu detalicznego Mactac będą obejmować nowy produkt JT 8300 DOT do grafiki podłogowej. Ta antypoślizgowa folia rozszerza gamę produktów JT 8300 DOT, która została zaprojektowana tak, aby można ją było łatwo zastosować, aby nieprofesjonalny personel osiągnął doskonałe wyniki w środowiskach handlowych i wystawowych. JT 8300 DOT Floor to bezpośrednio drukowana folia graficzna do podłóg, która nie wymaga laminatu.

Frédéric Noël, wiceprezes Graphics Solutions Europe, zauważył, że jest to największa w Europie wystawa specjalistycznych wydruków na potrzeby sitodruku i cyfrowego druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i oznakowania. „Unikalna atmosfera FESPA zbliża ludzi do siebie i polega na dzieleniu się pomysłami i inspiracjami. To najważniejsze wydarzenie roku, w którym można pomyśleć o niebieskich niebach i podzielić się rozmowami z odwiedzającymi nasze stoisko na temat trendów, nowych pomysłów i lepszych materiałów. Te twórcze dyskusje pomagają nam upewnić się, że instalatorzy mają wszystko, czego mogą potrzebować - teraz iw przyszłości - aby rozwijać swoją działalność. ”

Avery Dennison i Mactac będą na stoisku E50, hala B5, Munich Messe, w dniach 14-17 maja 2019 r.

Zarejestruj się teraz na wystawę.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności