recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Exito Group z marką AdPen wkraczają do akcji jako Pozytywnie Promocyjni.plPoprzedni artykuł 

Pozytywnie Promocyjni.pl to nowa grupa, którą tworzą polskie firmy działające w branży upominków i gadżetów reklamowych. W tym jesteśmy również my – Exito Group z nasza marką długopisów reklamowych AdPen. Celem naszych działań jest wprowadzenie pozytywnej energii do branży i oferowanie produktów najlepszej jakości.

Pozytywnie Promocyjni.pl – gwarancja jakości i doskonałej obsługi

Pozytywnie Promocyjni.pl to grupa polskich przedsiębiorstw i producentów, działających w branży upominków i gadżetów reklamowych. Poza nami, czyli Exito Group i AdPen należą do niej takie firmy jak: AWIH Torby Reklamowe, Citron Group, DreamPen, bito Group, Guapa Produkcja, Happy Gifts, Headwear PL, IES Polska, Kando Plus, Mazim Cerdmics, Notedeco, Parker Pen, Ritter Pen, Słodkie Upominki i Telegraph. Korzystając z oferty firmy klient ma pewność, że dostaje produkty najwyżej jakości. Gwarancją doskonałej i sprawnej obsługi jest z kolei współpraca z wiodącymi polskimi agencjami reklamowymi.

Działania grupy Pozytywnie Promocyjni.pl

Grupa oficjalnie zaczął działać w lipcu 2018 roku, a naszym wiodącym celem jest propagowanie pozytywnej energii oraz poprawa jakości usług. W tym celu opracowaliśmy narzędzia dla sprzedawców, kt&oac ute;rzy ułatwią im codzienne zadania.

Pierwsze narzędzie to drukowany katalog, który zawiera wszystkie produkty firm, które tworzą Polską Grupę Producentów i Agencji Reklamowych. Dzięki temu sprzedawca uzyska łatwy i niemal natychmiastowy wgląd do oferty.

Drugie narzędzie to internetowa platforma B2B, która umożliwia szybkie zamawianie, sprawdzanie stanów magazynowych, aktualnych cen, nowości z oferty i składanie zamówień w agencjach reklamowych.

Dodatkowo skategoryzowaliśmy swoje produkty, dzieląc je na 12 podstawowych kategorii, takich jak: długopisy, notesy i kalendarze, ceramika i elektronika reklamowa, odzież, w tym czapki oraz torby, słodycze reklamowe, produkty odblaskowe, artykuły papiernicze oraz akcesoria samochodowe. Każda z tych kategorii ma swojego lidera, która specjalizuje się w danym segmencie. Na ten przykład jako Exito Group z marką AdPen jesteśmy liderem w segmencie długopisów reklamowych.

Działalność naszej grupy ma podnieść zadowolenie i satysfakcję klientów i sprzedawców w branży. Pozytywnie Promocyjni.pl m ają również na celu wprowadzenie sporych pokładów dobrej energii – pochodowy biznes można prowadzić w końcu w duchu fair play i dobrze się przy tym bawiąc.

Chcesz wiedzieć więcej o inicjatywie i działalności grupy Pozytywnie Promocyjni.pl? Śledź naszą stronę internetową https://www.adpen.com.pl i szukaj informacji w social mediach. Planujemy poszerzyć skalę swoich działań i zapewniamy, że o projekcie będzie naprawdę głośno!

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności