recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

LAMA PLUS dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych EpsonPoprzedni artykuł 

Z początkiem kwietnia 2019 lista autoryzowanych dystrybutorów Epson w Polsce powiększa się o nowego partnera. Firma LAMA PLUS Sp z .o.o., z siedzibą w Cieszynie, została dystrybutorem w zakresie materiałów eksploatacyjnych do drukarek i wielofunkcyjnych urządzeń drukujących Epson.

Cieszyńska spółka LAMA PLUS wchodzi w skład grupy LAMA Plus, będącej jednym z największych wyspecjalizowanych dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza Polską, grupa posiada także centrale handlowe w Czechach i na Słowacji.

„Nawiązanie stałej współpracy z tak dużym i doświadczonym partnerem, jakim jest LAMA PLUS oznacza dla naszych klientów możliwość szybszego i efektywniejszego zapewniania ciągłości pracy w oparciu o oryginalne materiały eksploatacyjne. Jest to szczególnie ważne w czasie zwiększającej się popularności rozwiązań do druku opartych na technologii atramentowej. Z kolei dla firmy Epson współpraca z partnerem tej klasy pozwala na dalsze umacnianie pozycji na rynku dostawców urządzeń do druku dla firm i domu” – skomentował Bartłomiej Kędziora, Distribution Account Manager w Epson Europe.

Na podstawie informacji firmy Epson Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności