EyeC rozszerza portfolio produktów do testowania próbek wydruków w półformaciePoprzedni artykuł 

EyeC rozszerza gamę istniejących systemów inspekcyjnych opartych na skanerach do formatów połowicznych o wymiarach 915 x 635 mm (36 ”x 25”) z EyeC Proofiler 900 DT. Testowanie próbek wydruku jest możliwe na wszystkich rodzajach produktów drukowanych, takich jak ulotki, elastyczne opakowania i drukowane arkusze pudełek składanych.

Skanery serii Proofiler DT są używane w regularnych kontrolach jakości na wielu maszynach podczas drukowania, a także podczas kontroli jakości. System wykrywa wszystkie istotne defekty drukowania w bardzo krótkim czasie i zapewnia możliwe do prześledzenia wyniki, które są udokumentowane w obszernym raporcie. Pełne kontrole drukowania są przeprowadzane w jednym procesie kontroli - teksty, grafika i brajl, a także kody 1D i 2D lub pomiary odległości są sprawdzane jednocześnie na tym samym urządzeniu. Opcjonalnie dostępna stacja Scan Station dla serii Proofiler DT zwiększa również elastyczność poszczególnych etapów kontroli jakości. W nowym interfejsie użytkownika skanowanie jest teraz niezależne od procesu testowania i zatwierdzania czasu i lokalizacji. Dzięki temu proces inspekcji można jeszcze bardziej dostosować do istniejących procesów roboczych.

„Dzięki Proofiler 900 DT zapewniamy drukarniom i ich klientom szybkie, łatwe w użyciu i opłacalne rozwiązanie do kontroli arkuszy drukowanych A1” - powiedział Oliver Peitzner, menedżer produktu EyeC Proofiler. „Ponadto jesteśmy jedynym dostawcą, który umożliwia kontrolę brajla, w tym pomiar wysokości ISO, jednocześnie z innymi kontrolami dla wszystkich rozmiarów próbek od formatu A4 do dużego formatu. szybko jak porównywalne rozwiązania do kontroli druku.”

Na podstawie informacji firmy EyeC GmbH

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności