Duże zainteresowanie odwiedzających ofertą firm ŁAPIŃSKI i spm steuer podczas tegorocznych targów Packaging InnovationsPoprzedni artykuł 

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy
Dziękujemy i zapraszamy do współpracy
Dama z lustrem
Dama z lustrem
Kalendarz Adwentowy dla firmy LUMENE
Kalendarz Adwentowy dla firmy LUMENE
Matryce i wzory
Matryce i wzory

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasze stoisko F1 i stoisko F2 naszego partnera, firmy spm steuer podczas tegorocznych targów Packaging Innovations. Podziękowania kierujemy także do tych z Państwa, którzy wysłuchali prezentacji pt.: „Szlachetniej”. Nowe możliwości złocenia na gorąco” w strefie workshops.

Miło było Państwa gościć i pokazywać najnowsze propozycje z naszej oferty. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszył się projekt „Damy z lustrem” opublikowany na pierwszej stronie okładki magazynu POLIGRAFIKI i trzeciej stronie magazynu ŚWIATA DRUKU. Jest to przykład możliwości, jakie daje optymalne wykorzystanie technologii hot-stampingu i współpraca projektantów z technologami, producentami matryc, dostawcami folii i drukarniami. Firma ŁAPIŃSKI zachęca wszystkich właścicieli marki do takiego właśnie podejścia przy realizacji prestiżowych projektów, jednocześnie deklarując swoją daleko idącą pomoc w tym zakresie (dobrze przygotowany projekt pozwala uniknąć błędów w jego realizacji, a także zapobiec opóźnieniom w produkcji i nadmiernym kosztom).

Uwagę Państwa przyciągały również takie prace, jak zaawansowane technologicznie opakowania typu rigid box, czy przykłady efektów złoceń, jakie daje użycie do produkcji maszyn cylindrycznych nowej generacji RF produkowanych przez znaną niemiecką firmę spm steuer. Jej przedstawiciele, obecni na stoisku, odpowiadali na liczne pytania zwiedzających. To były bardzo udane targi!

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności