Aurelon aktualizuje oprogramowanie ProofMaster w wersji dla MacaPoprzedni artykuł 

Komputery Mac od dawna są standardem w branży projektowej, ale oprogramowanie RIP dla branży drukarskiej notorycznie słabo to odzwierciedla. Teraz jednak Aurelon uruchomił zaktualizowaną wersję swojego oprogramowania ProofMaster.

Ta najnowsza aktualizacja ułatwia biurom i projektantom korzystającym z komputerów Mac dostęp do wysokiej jakości i niedrogich wydruków próbnych kontraktów - zwiększając tym samym standardy dostarczania kolorów do klientów końcowych. Co więcej, instalator wieloplatformowy oznacza, że ​​MS Windows może być również obsługiwany.

Dzięki temu rozwojowi Aurelon zawarł już nowe umowy partnerskie z czterema głównymi dealerami w Europie w celu dystrybucji oprogramowania. W Wielkiej Brytanii Aurelon współpracuje z wiodącym dystrybutorem rozwiązań wielkoformatowych Colourgen; w Niemczech Aurelon współpracuje z Disc Direct; we Francji główny dostawca grafiki graficznej Graphic Reseau; oraz w Polsce, wiodący reseller RPJ. W regionie EMEA opracowywane są coraz szersze umowy dealerskie.

Mark Lambert, dyrektor w Colourgen, skomentował: „Agencje projektowe są kluczową grupą odbiorców oprogramowania proofingowego. Istnieje duże zapotrzebowanie na aplikacje kompatybilne z komputerami Mac. ProofMaster wypełnia tę znaczącą lukę na rynku. Z niecierpliwością czekamy na bliską współpracę z Aurelon, aby podzielić się korzyściami tego intuicyjnego oprogramowania w całej Wielkiej Brytanii. ”

Philippe Schlafmunter, wiceprezes Graphic Reseau, dodał: „Jesteśmy podekscytowani współpracą z Aurelon, aby dostarczyć oprogramowanie ProofMaster we Francji. ProofMaster od dawna znany jest z wysokiej jakości, niezawodnych i dokładnych wydruków próbnych i cieszymy się, że możemy przyczynić się do udostępnienia tego rozwiązania dla wielu różnych rynków. ”

ProofMaster korzysta z potężnego silnika kolorowego VISU Aurelon, aby dostarczać zaawansowane profile kolorów. Umożliwia to użytkownikom reprodukowanie szarości, subtelnych kolorów i kolorów dodatkowych z niewiarygodnym poziomem dokładności - tego rodzaju dokładność, jakiej oczekują teraz klienci, z „genialnym” sposobem myślenia. Silnik kolorów VISU pozwala również użytkownikom close-loop kalibruje dwa lub więcej urządzeń w jeden profil, obsługuje certyfikację zgodnie ze standardami branżowymi w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności proof-to-proof i zarządza proofingiem kolorów dodatkowych za pomocą najnowszych formatów danych CxF / X-3 i X-4 .

Toby Burnett, dyrektor ds. Sprzedaży w regionie EMEA w Aurelon, powiedział: „Wszechstronne zarządzanie kolorami ma ogromne znaczenie dla klientów końcowych o wysokich standardach. Dzięki tej aktualizacji silnik kolorów VISU jest dostarczany w przystępnej cenie - dzięki temu wyższy poziom proofingu jest możliwy na rynku, na którym wcześniej nie było sensu ekonomicznie inwestować w oprogramowanie proofingowe lub komputery z systemem Windows w koniec podróży projektowej opartej na Macu. ”

„ProofMaster zawsze miał wspaniały rodowód i lojalną bazę instalacyjną - ludzie, którzy go używają, uwielbiają to. Informacje zwrotne od naszych klientów potwierdziły apetyt na dostępną, zgodną z systemem Mac korektę kontraktu - oto, czego PSP chcieli: bardziej wydajne wydruki próbne i reprodukcje, bezproblemowo integrujące się z podróżą projektową opartą na komputerach Mac - co właśnie dostarczamy i na przystępna cena."

ProofMaster jest dostępny w dwóch wersjach: ProofMaster i ProofMaster Plus do prototypowania i projektowania - oba są dostępne do zakupu jako jednorazowa licencja lub wynajem w modelu oprogramowania jako usługi (SaaS).

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.proofmaster.cloud.

Na podstawie informacji firmy Aurelon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności