Instalacja amerykańskiej składarko – sklejarki Moll Vantage 720Poprzedni artykuł 

W marcu 2019 roku firma Technograph zakontraktowała nową składarko – sklejarkę z firmy B&R Moll Vantage 720, ze Stanów Zjednoczonych.

B&R Moll Inc. jest wiodącym producentem składarko - sklejarek i specjalistycznych urządzeń wykończeniowych. Jest firmą rodzinną, zarządzaną przez trzy pokolenia, pionierem prostych i niedrogich rozwiązań do produkcji opakowań od ponad 40 lat. Firma zorientowana jest na klienta, ma zdolności do zaspokajania indywidualnych potrzeb poprzez produkcję maszyn w zakładach w Pensylwanii, USA. Celem nadrzędnym jest zapewnienie zadowolenia użytkownikom przedmiotowych rozwiązań. Należy pamiętać, że wykończenie może być ostatnim działaniem w ciągu technologicznym produkcji opakowań, ale jest to pierwsza rzecz, którą widzi klient!

Wyżej wymieniona maszyna zainstalowana została w jednej z warszawskich drukarni, a z którą Technograph współpracuje praktycznie od samego początku istnienia. Wyposażanie zostało zoptymalizowane do wymagań stawianych przez klienta.

Rzeczony modelem maszyny to rozwiązanie o imponującej wydajności sięgającej 22 000 opakowań na godzinę. Linia Vantage idealnie nadaje się do produkcji pudełek prostych, zawieszek, rękawów, opakowań typu CD, folderów prezentacyjnych, czy opakowań z okienkiem. Dostępny jest opcjonalny zestaw do produkcji opakowań z dnem automatycznym.

Do materiałów wymagających dodatkowego czasu przenikania kleju i dodatkowej kontroli po złożeniu, z pewnością na uwagę zasługuje prasa dociskowa. Zróżnicowane funkcje zastosowane w tym rozwiązaniu pozwalają na uzyskanie poprawnie sklejonego opakowania.

To kompaktowe urządzenie świetnie nadaje się do szybkiego przezbrajania, częstych zmian narządu, i do produkcji BARDZO nietypowych prac, z wykorzystaniem kleju zimnego i gorącego typu HOT MELT.

Technograph jest wyłącznym przedstawicielem firmy Moll na terenie Polski. Zapraszamy do współpracy: Technograph s.c.

Na podstawie informacji firmy Technograph s.c.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności