Xeikon i Technograph podpisali umowę partnerską na Xeikon Café 2019Poprzedni artykuł 

Współwłaściciele firmy Technograph Piotr Mrozek (z lewej) i Konrad Starościk (z prawej) z Sébastienem Stabelem z firmy Xeikon.
Współwłaściciele firmy Technograph Piotr Mrozek (z lewej) i Konrad Starościk (z prawej) z Sébastienem Stabelem z firmy Xeikon.

Firma Xeikon podpisała umowę partnerską z firmą Technograph, polskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu urządzeń do produkcji i obróbki opakowań. Umowa, sfinalizowana w trakcie Xeikon Café 2019, czyni Technograph dystrybutorem serii Xeikon 3050 oraz Xeikon 3500, maszyn opartych na technologii suchego tonera, wykorzystywanych w produkcji opakowań.

Technograph został założony w 2011 r. przez obecnych właścicieli Konrada Starościka oraz Piotra Mrożka, którzy połączyli swoją dogłębną wiedzę na temat rynku opakowań i stworzyli przedsięwzięcie biznesowe wspierające polskich dostawców usług druku w tej branży.

Jak wyjaśnia Konrad Starościk: „Polski rynek produkcji opakowań jest nadal zdominowany przez techniki druku offsetowego, jednak wierzymy, że wobec ewolucji marek ku krótszym i silniej wersjonowanym nakładom przyszłością jest druk cyfrowy. Przez ostatnie pięć lat przyglądaliśmy się wielu technologiom cyfrowym w druku i doszliśmy do wniosku, że tylko maszyny Xeikon mogą dorównać jakości uzyskiwanej z maszyn offsetowych.

„Xeikon był jedynym wyborem z punktu widzenia jakości i jesteśmy pewni, że nasi klienci się z tym zgodzą. Już teraz mamy listę potencjalnych zainteresowanych. Blisko współpracujemy z naszymi klientami. Pomagamy w dopasowaniu najlepszych rozwiązań zależnie od potrzeb, oferując dużą wartość dodaną i wsparcie technologiczne. Cieszy nas fakt, że podejście firmy Xeikon jest spójne z naszą wizją prowadzenia biznesu” - dodaje Konrad Starościk.

„Jesteśmy zadowoleni, że Technograph, tak ceniony w Polsce dostawca, wybrał technologię Xeikon jako siłę napędzającą wdrażanie cyfrowej technologii w tym kraju” - podkreślił Sébastien Stabel, menedżer ds. marketingu w sektorze opakowań firmy Xeikon. „Jesteśmy gotowi wspierać naszego partnera, oraz klientów, kiedy dostrzegą wartość i wszechstronność, którą zapewniają cyfrowo drukowane opakowania”.

Na podstawie informacji Xeikon opracował KS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności