Zmiana nazwy dla systemów kontroli liniowej EyeCPoprzedni artykuł 

W pierwszym kwartale 2019 r. EyeC postanowiło zmienić nazwy produktów linii ProofRunner. Ta zmiana zapewni większą przejrzystość stale rosnącego portfolio systemów kontroli liniowej, które zostały ustanowione w 2006 r. Z nową nazwą i tym samym dobrze znana niezawodność, systemy kontroli EyeC ProofRunner Web, Sheetfed, Carton Folder Gluer, a serie kartonów sortujących sprawdzają 100% przebiegu i przyczyniają się do zapobiegania mieszankom pracy i wadliwe produkty do druku.

Seria EyeC ProofRunner Web to wbudowany system kontroli, który sprawdza jakość każdego rodzaj drukowanych wyrobów internetowych, takich jak etykiety, wkładki do opakowań i opakowania elastyczne. Monitoruje wydruk jakość bezpośrednio w prasie lub przewijarce. Natomiast seria EyeC ProofRunner Sheetfed sprawdza 100% zadrukowanych arkuszy podczas produkcji pudełek składanych i ulotek. System jest dostępny dla wielu offsetowych maszyn arkuszowych takich jak Koenig & Bauer i Manroland Sheetfed. Systemy te znacznie upraszczają monitorowanie drukowania.

Aby zapewnić 100% kontrolę jakości druku dla kartonów, drukarki mogą zintegrować EyeC ProofRunner Karton Folder Gluer do ich klejarki do folderów lub łącz technologię EyeC z elastycznym podajnikiem wstępnym moduł taki jak te z Kohmann i Versor. System używa istniejącego programu do tworzenia folderów urządzenie wyrzucające, aby odrzucić dowolny wadliwy element. Alternatywnym rozwiązaniem dla kontroli składanego pudełka jest seria sortowników kartonów EyeC ProofRunner, która jest instalowana na jednostce sortującej. System sprawdza i sortuje 100% składanych pudeł, nie uszkadzając ich, przed kontynuowaniem proces klejenia.

„Jako kompletny dostawca rozwiązań do kontroli druku pomagamy naszym klientom monitorować jakość swoich produktów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego ”- mówi Nico Hagemann, Product Manager dla systemów EyeC ProofRunner. „Koncentrujemy się zawsze na dalszym rozwoju naszych produktów i elastycznie dostosowujemy nasze portfolio. Dlatego ważne było, aby zmienić nazwy naszych rozwiązań in-line - na ułatwiają komunikację z klientem ”, dodaje.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności