Nowe długopisy reklamowe Kalido od AdPenPoprzedni artykuł 

Długopisy z nadrukiem to niezwykle potężne narzędzie promocyjne, które z powodzeniem jest wykorzystywane już od wielu lat. Nie tylko jest popularnym rozwiązaniem, ale również bardzo skutecznym. Jednak jak stworzyć długopisy reklamowe, które będą nie tylko pełniły swoją funkcję marketingową, ale również będą mogły zostać użyte do innych celów? Z pomocą przychodzi AdPen i ich nowa linia długopisów Kalido.

Długopis reklamowy Kalido to nie tylko logo

Wielu przedsiębiorców planujących swoje działania promocyjne wyraża chęć zainwestowania w długopisy z nadrukiem. Nic w tym dziwnego, skoro specjaliści sygnalizują, że zdecydowana większość odbiorców korzysta z nich przez co najmniej rok i są to gadżety, które bardzo rzadko są wyrzucane. Oznacza to, że raz wręczony długopis może oddziaływać na wiele osób i w nienachalny sposób budować świadomość marki i przywiązanie do niej. Problem jednak w tym, że akcesoria te często nie różnią się od siebie niczym poza nadrukowanym logo.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że długopisy reklamowe Kalido mogą być nośnikiem o wiele bardziej rozbudowanych informacji. Można je przekazać za pośrednictwem tekstów, kolorów lub grafik. Odpowiednie połączenie tych elementów pozwala na uzyskanie przedmiotu, który będzie nie tylko stosowany każdego dnia, ale również będzie przyciągał wzrok wszystkich osób w otoczeniu.

Długopisy reklamowe Kalido przy zastosowaniu odpowiednich technik, mogą zmienić się w małe dzieła sztuki. Choć brzmi to dość pompatycznie, to sposobność doboru wielu barw, a także metod zadruku skutkuje tym, że taki gadżet promocyjny naprawdę cieszy oko.

Na naszej stronie można zobaczyć przykładowe projekty zaproponowane przez Adpen, a kontaktując się z pracownikami uzyska się jeszcze więcej prototypów. Niektóre z nich skierowane są do korporacji o poważnym charakterze, a inne do tych bardziej swobodnych.

Wyjątkowe szczegóły

Organizując wydarzenie branżowe lub spotkanie firmowe nieraz ma miejsce sytuacja, kiedy wiele przedsiębiorstw wręcza użytkownikom łudząco podobne przedmioty. Aby tego uniknąć, trzeba pamiętać o tym, że w przypadku korporacyjnych upominków niemałe znaczenie ma dbałość o szczegóły. Długopisy z nadrukiem Kalido oprócz tego, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, to pozwalają na nieograniczoną personalizację. Na uwagę zasługują np. naklejki epoksydowe, które umieszczone na górnej części mechanizmu przekręcanego sprawiają wrażenie kropli i zupełnie zmieniają odbiór całego produktu.

Długopisy z nadrukiem pozwalają przeważnie na manipulowanie maksymalnie dwoma elementami. Długopisy reklamowe Kalido z kolei zwiększają pole do działania - udostępniają zadrukowanie korpusów i klipsów, a także dają zastosowanie do żłobionego logo lub wybór dwóch barw głównych elementów. Samych połączeń kolorystycznych uzyskuje się dzięki temu zabiegowi 256, a gdy doda się do tego możliwość naniesienia każdej grafiki, jaka zostanie dostarczona do klienta, to opcje stają się naprawdę nieograniczone.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności