Inkcups: „eksplozja możliwości” na targach FESPA Global Print ExpoPoprzedni artykuł 

Inkcups zademonstruje wysoką wydajność trzech drukarek cyfrowych, dwóch drukarek tampondrukowych i laserowego ekspresu do płytek na targach FESPA Global Print Expo, które odbyły się w dniach 14-17 maja w centrum wystawowym Messe München w Monachium, Niemcy. Inkcups będą znajdować się w hali A5 na stoisku H70.

Na stoisku Inkcups znajdą się drukarki cyfrowe Helix®, X5 i XJET. Helix® to cylindryczna drukarka atramentowa zaprojektowana do drukowania oszałamiającego koloru CMYKWW + V na cylindrach o prostych ściankach i stożkowych, takich jak butelki sportowe, szklanki do mieszania, barware, świece, szklanki ze stali nierdzewnej i wiele innych. Najlepszy sprzedawca Inkcups, Helix® jest niezrównany w branży pod względem ceny / wydajności w swojej kategorii.

X5 jest cyfrową maszyną płaską UV z pięcioma głowicami drukującymi na żądanie i kolorowymi wydrukami płaskie i twarde towary o wysokości do sześciu cali. X5 może ozdobić łóżko o rozmiarze 1100 na 610 milimetrów (43 na 24 cale) w ciągu dwóch minut. XJET to pierwsza na świecie przemysłowa drukarka atramentowa UV LED przeznaczona zarówno do druku przemysłowego w krótkim, jak i długim okresie. Jako lider w kategorii cyfrowego druku płaskiego, XJET produkuje obszar wydruku o wymiarach 500 na 620 milimetrów (20 na 24 cale) w 90 sekund i obsługuje części o wysokości do 146 milimetrów (5,75 cala). Ta szybka i tania innowacja łączy najlepsze systemy skanowania płaskiego XY z wysokimi możliwościami produkcyjnymi.

Na stoisku Inkcups zaprezentowane zostaną również drukarki tamponowe 2200-PS i B100. 2200-PS to wolnostojąca, dwukolorowa drukarka z zamkniętym kubkiem. Funkcja przełączania tamponów drukarki 2200 PS zwiększa liczbę nadruków prawie dwukrotnie dłużej niż typowa drukarka tamponowa tego typu. B100 to szybkobieżna, jednokolorowa drukarka stołowa, nadająca się do drukowania na szerokiej gamie odzieży bez tagów, w tym koszulkach, peelingach medycznych, mundurach i odzieży sportowej. B100 drukuje również na artykułach promocyjnych, w tym silikonowych opaskach na rękę, serwetkach i puszkach do cukierków.

Każda wyświetlana maszyna będzie drukowała na żywo podczas pokazu na różnych produktach, w tym na artykułach promocyjnych z tworzyw sztucznych i gadżetach. Ponadto, Cobalt 2000, lider w branży pod względem przystępności cenowej i wydajności, przeprowadzi pokaz trawienia płyt na żywo.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności