Avery Dennison uruchamia M_use™, platformę inspirującą projektowaniePoprzedni artykuł 

Avery Dennison wprowadził niedawno M_use, nową platformę cyfrową do inspirowania innowacyjnych rozwiązań projektowych dla projektantów i przetwórców etykiet i opakowań. M_use, skrót od „materiały w użyciu”, to społeczność, w której użytkownicy mogą znaleźć inspirację, ponieważ doświadczają atrybutów aplikacji etykiety - od technicznej do dotykowej - a także odkrywają więcej informacji o nauce stojącej za projektem.

„M_use łączy inspirującą zawartość projektową z wiedzą z zakresu inżynierii materiałowej Avery Dennison. Jest to łatwy w użyciu interfejs, który pokazuje magię używanych materiałów ”- powiedział Angus McGuffin, globalny dyrektor kreatywny w Avery Dennison.

Na stronie znajduje się biblioteka materiałów online. Użytkownicy uzyskują widok 360 stopni na teksturę, kolor, wrażliwość na dotyk i drukowność. Mogą również uzyskać dostęp do dostosowanych treści stworzonych we współpracy z ekspertami branżowymi, które obejmują spostrzeżenia, trendy i kreatywne inspiracje projektowe.

„Widzimy M_use jako cyfrowy swatchbook dla naszych konwerterów, a także inspirujący zasób dla projektantów. Kreacje mogą pobierać i projektować na obrazach o wysokiej rozdzielczości, aby zobaczyć, jaki materiał jest używany przed zamówieniem próbki ”- powiedział Ralph Olthoff, dyrektor ds. Globalnego marketingu wina i alkoholi w Avery Dennison.

„Firma M_use, wspierana przez Avery Dennison, wykorzystuje naszą głęboką wiedzę z zakresu materiałoznawstwa oraz naszą miłość i ciekawość w projektowaniu, aby dostarczyć inspiracji do produkcji, pełnego doświadczenia projektantom, markom i drukarkom etykiet” - powiedział McGuffin.

„Materiały etykietowe to moje płótno i to jest prawdziwe dla każdego projektanta”, mówi Davide Ciaroni, dyrektor kreatywny włoskiej agencji projektowej Doni & Associati. „Im więcej wiesz o materiałach i ich zastosowaniu, tym lepsza jest twoja praca. Zwracam dużą uwagę na szczegóły, ale przede wszystkim staram się rozpocząć każdy nowy projekt od mojego wyboru materiału. Jestem podekscytowany tym, że M_use ułatwi mi łączenie się nie tylko z materiałami, które mogą podnieść mój projekt, ale także z pomysłami i inspiracjami od innych projektantów ”.

Strona została uruchomiona z naciskiem na przemysł winiarski i spirytusowy i rozszerzy się na dodatkowe segmenty. Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się w serwisie M_use Monthly, odwiedź stronę my-muse.com i śledź nas na Instagramie w @m_uselive.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności