recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Philip S. Cohen, były prezydent i przewodniczący Michelman, zmarł 3 maja 2019 r.Poprzedni artykuł 

Znany wszystkim jako Phil, pełnił aktywną rolę w firmie od 1956 r. do początku 2000 r., kiedy skupił się na swoim wyjątkowym przywództwie, przenikliwości biznesowej i dalekowzroczności. Był wizjonerem, który przewidział znaczenie zrównoważonego rozwoju i wprowadził chemię na bazie wody do Michelmana w latach 50. XX wieku, która była podstawą działalności Michelmana od prawie 70 lat.

Jako pionier w branży tektury falistej, ułatwił produkcję Resisto Coat ™, pierwszej marki emulsji woskowych stworzonych do ścierania i nieścierania pofałdowań. Formuły te stały się standardami branżowymi w zakresie ochrony urządzeń i dóbr trwałych podczas całego procesu wysyłki. Zrozumiał „Głos klienta”, zanim stał się popularnym określeniem, a najbardziej trwałe innowacje Michelmana wyrosły z jego wysiłków, aby nieustannie dostarczać więcej korzyści klientom organizacji.

Ta wczesna foresight i obsługa klienta położyły podwaliny pod spuściznę Michelmana w zakresie innowacji i intymności klientów. Zdał sobie sprawę, że Michelman potrzebował mechanizmu, który umożliwiłby skuteczne nakładanie wodnych i funkcjonalnych powłok na wstęgi papieru, i wziął na siebie zaprojektowanie pierwszego Michelman Blade Coater (MBC). Wielokrotnie zmieniane urządzenie umożliwiło każdej fabryce tektury falistej nakładanie powłok na maszynę do płyt, która na zawsze zmieniła przemysł falisty. Dzięki rozwojowi tej techniki aplikacyjnej Phil Cohen był w stanie dotrzeć do nowych przestrzeni, zmieniając branżę, zapewniając recyklingowe / zwrotne substancje chemiczne do papieru - wodoodporne powłoki, powłoki elektrostatyczne, powłoki odporne na ciepło, powłoki odporne na oleje i tłuszcze i inne . Wiele z nich stało się podstawą elastycznego projektowania powłok opakowaniowych, a Michelman wprowadził pełen zestaw rozwiązań dla przemysłu opakowaniowego.

Phil Cohen znalazł swojego właściwego partnera do współpracy w dziedzinie innowacji w John Michelman, Ph.D. Ich partnerstwo, które rozpoczęło się w 1965 r., Opracowało wiele innowacji dostępnych jeszcze jako produkty Michelmana. Dr John Michelman celował w rozwoju powłok, podczas gdy Phil Cohen stworzył i zarządzał modelami biznesowymi, aby je sprzedawać. Kilkadziesiąt lat temu jako pierwsi opracowali tandemowe powłoki i aplikatory na bazie papieru jako całość. Dzisiaj Michelman pozostaje głównym źródłem rozwiązań dla przemysłu papierniczego, a ta udana współpraca była tylko jednym z wielu powodów, dla których globalna siedziba Michelmana w Cincinnati w stanie Ohio to kampus Philipa S. Cohena i dr Johna S. Michelmana.

Wyznaczył standardy obsługi klienta i obsługi oraz priorytetem dla firmy było zwiększenie osobistych kontaktów z klientami. Legendarny w Michelman, jego nazwisko stało się synonimem doskonałej obsługi klienta. Historie takie jak Phil przeskakujący przez biurka, aby odebrać rozmowę telefoniczną lub Phil jadący przez śnieżycę, aby zrealizować zamówienie klienta na czas, są częścią wiedzy firmy! Ze względu na światowej klasy demonstrację ukierunkowania na klienta Michelman stworzył nagrodę Philipa S. Cohena za obsługę klienta w 2007 r. Honor ten, przyznawany corocznie współpracownikowi, który konsekwentnie dodaje długoterminową wartość i przewyższa oczekiwania klientów, jest najwyższym wyróżnieniem współpracownik może otrzymać. Ten zaszczyt będzie stanowił jeszcze ważniejszy sentyment w firmie.

Jerry Reichert, starszy wiceprezes i dyrektor generalny CBT i prezes zarządu Michelmana, dodał: „Przede wszystkim Phil był fantastycznym człowiekiem, mężem, ojcem i dziadkiem. Gdyby tego było mało, był także wybitnym liderem, mentorem, trenerem i przyjacielem niezliczonych ludzi wewnątrz i na zewnątrz organizacji Michelmana. Wszyscy będą tęsknić za uśmiechem Phila, postawą, mądrością i słowami zachęty. Przyszłe pokolenia rozszerzonej organizacji Michelman będą nadal czerpać korzyści z niezliczonych wkładów Phila. ”Dzięki swojemu stylowi sprawił, że wszyscy czuli się mile widziani, a to znacznie przyspieszyło pozytywną trajektorię firmy. Rozwój Michelmana pod jego kierownictwem obejmował znaczny wzrost przychodów i rozwoju technologii oraz globalną ekspansję w Europie i Azji. Ten sukces był wynikiem jego filozofii współpracy. Jako geneza podstawowej wartości współpracy Michelmana, współpracował z klientami, sprzedawcami i współpracownikami, aby wprowadzić alternatywne punkty widzenia. Promował myślenie „poza pudełkiem”, które zapewniało więcej możliwości innowacji i sukcesu - zarówno dla Michelmana, jak i branży lakierniczej.

Philip Cohen urodził się i mieszkał w Cincinnati przez całe życie. Urodził się 31 grudnia 1930 r., Ukończył Hughes High School w Miami University (Oxford, Ohio) i uzyskał tytuł MBA na Xavier University (Cincinnati, Ohio). Następnie dołączył do US Navy i podczas służby poślubił miłość swojego życia, Lois Michelman. Dzielili się miłością do filantropii i założyli dom Freeda Kay, aby służyć ofiarom przemocy domowej i ich dzieciom. Podzielił się także swoją pasją do jazdy na rowerze, przekazując setki rowerów wielu organizacjom. Oprócz poświęcenia się rodzinie, pracy i działalności filantropijnej, większość zapamięta go za życzliwość i ciepło, które dzielił ze wszystkimi, których spotkał. Philip Cohen szedł przez świat z radością i wdziękiem, uśmiechając się do samego końca.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności