recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Maszyny Zechini w Grupie Zapol w SzczeciniePoprzedni artykuł 

Grupa reklamowa ZAPOL Sobczyk Sp.j mająca siedzibę w Szczecinie na Alei Piastów 42, wzbogaciła swój park maszynowy o kolejne urządzenie tym razem jest to półautomat do produkcji okładek włoskiej firmy Zechini -Roby Junior 2, których dostawcą jest firma Derya sp. z o.o z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor na rynku Polskim wiodących marek poligraficznych takich jak Horizon , Foliant , Zechini czy Ryobi.

Firma oferuje usługi poligraficzne, wydawnicze, przygotowuje materiały i upominki reklamowe, prowadzi kampanie marketingowe, projektuje przedsięwzięcia multimedialne (strony www, filmy), kreuje oraz organizuje szkolenia, konferencje, wydarzenia specjalne w obszarze biznesu, kultury i polityki.

Dzięki doświadczonemu zespołowi opiekunów Klienta, projektantów, poligrafów, introligatorów, logistyków i organizatorów usługi firmy są najwyższej jakości co daje gwarancję wzorowego wykonania nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Sprawnie łącząc talenty zespołu z możliwościami, jakie niosą nowoczesne technologie, nieustannie inwestując w ludzi i bogaty park maszynowy. Grupa ZAPOL pomaga swoim Klientom o krok wyprzedzić konkurencję.

Zechini RobyJunior 2: Maszyna jest bardzo łatwa w narządzaniu, obsłudze i serwisie. Dzięki automatycznemu podajnikowi tektury Roby Junior 2 może produkować do 250 okładek na godzinę. Wyposażony jest w następujące elementy: moduł do obcinania naroży, moduł klejący,stół próżniowy,automatyczny podajnik tektury,moduł do zawijania brzegów okleiny,rolki prasujące,moduł do zawijania naroży,moduł do ręcznego pozycjonowania tektury,Rodzaje oklein jakie mogą być używane: gładki i laminowany papier, foto papier, płótno, sztuczna i prawdziwa skóra itd.

VAS Pozwala na produkcję okładki w jednym cyklu przejścia materiału przez maszynę.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy Derya sp. z o.o

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności