Mactac zaprezentuje nowe, odlewane folie Mactac ColourWrap Series na FESPA 2019Poprzedni artykuł 

Projekty oklejania flot i przystępna personalizacja pojazdów spotkały się z pozytywnym przyjęciem dzięki wprowadzeniu nowej serii odlewanych folii Mactac ColourWrap. Nowe materiały Mactac ColourWrap w 50 różnych kolorach znajdą się w centrum uwagi stoiska FESPA 2019..

Marka Mactac oferuje teraz odlewaną folię do owijania, która zapewnia elastyczność i łatwość użycia wymaganą przez folie samochodowe. Oliver Guenther, starszy dyrektor ds. Marketingu i strategii kanałów, powiedział, że oferta oferuje dostęp do materiałów, które są nie tylko przystępne cenowo, ale także łatwo się stosują i oferują bardzo dobre właściwości dostosowawcze do wymagających projektów 3D: „Te materiały spełniają kluczową potrzebę, pomagając w aplikacjach z dużą wydajnością w wymagających zakrętach i głębokich zagłębieniach. Mikrostrukturalny klej o niskiej przyczepności oznacza również, że instalacja jest prosta, z efektami bez pęcherzyków ”.

Seria Mactac ColourWrap oferuje 50 różnych kolorów w jakości odlewu, w tym połysk, metaliczny połysk, matowy i matowy metalik. Instalatorzy uzyskują wydajność 3D i wybory filmowe potrzebne do zwrócenia uwagi.

Oliver Guenther powiedział, że seria Mactac ColourWrap rozszerza dostępne opcje oklejania: „Wydajność oferowana przez te folie zapewnia korzyści zarówno instalatorom, jak i właścicielom flot. Oferują doskonałe rozwiązanie nie tylko do projektów personalizacji pojazdów, ale także do oklejania łodzi nad linią wodną. I wreszcie, trwałość folii wynosi do 8 lat ”.

Avery Dennison i Mactac będą na stoisku B5, Hall E50, Munich Messe, w dniach 14-17 maja 2019 roku.

Na podstawie informacji firmy Mactac

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności