Inkcups wypuszcza na rynek europejski płaską cyfrową drukarkę X5Poprzedni artykuł 

Światowy lider branży poligraficznej Inkcups ogłosił wprowadzenie na rynek europejski wysokiej wydajności płaskiej drukarki cyfrowej UV, X5, na targach FESPA Global Print Expo w Monachium, Niemcy. X5 to najszybsza i najbardziej wydajna drukarka atramentowa UV bezpośrednio w kształcie. Inkcups udostępnia ją w całej Europie po wcześniejszym wydaniu w USA

Urządzenie oferuje do czterech głowic drukujących Ricoh Gen 5 do druku na żądanie w pełnym kolorze na płaskich i lekko zakrzywionych twardych przedmiotach o wysokości do 150 milimetrów (6 cali). X5 może ozdobić łóżko o wielkości 1100 x 610 mm (43,3 x 24 cale) w ciągu około dwóch minut. Typowe zastosowania to notatniki, linijki, produkty promocyjne, płótno, zabawki, części samochodowe, długopisy, twarde chłodziarki, artykuły jadalne i wiele innych.

Drukarka X5 drukuje CMYK oraz dwa wysoce nieprzezroczyste, białe, utwardzalne UV LED atramenty, z opcjonalnym lakierem dla dodatkowego efektu wizualnego. Zaprojektowany do ciężkiego druku przemysłowego, X5 ma wytrzymałą konstrukcję, która może obsługiwać niemal stałą pracę. Dodatkowe specyfikacje obejmują:

  • Maksymalna rozdzielczość 1200 dpi
  • Napięcie: 220 VAC, jednofazowy, 15 AMP
  • Wymiary (dł. X szer. X wys.): 2540 milimetrów (100 cali) x 1320,8 milimetra (52 cale) x 1403.4 milimetry (55,25 cala)
  • Zgodne oprogramowanie: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop i CorelDraw

X5 będzie można oglądać w hali A5, stoisko H70 na FESPA Global Print Expo. X5 został zaprojektowany i wyprodukowany w USA i jest teraz dostępny na zamówienie w Europie.

Na podstawie informacji firmy Inkcups

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności