Nowy szef serwisu i aplikacji w EyeCPoprzedni artykuł 

EyeC koncentruje się na usługach globalnych i dało Thomasowi Albersowi ogólną odpowiedzialność za dział usług w siedzibie głównej w Hamburgu. Dzięki systemom kontroli EyeC jest jedynym dostawcą na rynku, który zapewnia jakość produktów drukowanych - takich jak składane kartony, etykiety, ulotki i elastyczne opakowania - przez cały proces produkcji.

Na nowym stanowisku szefa serwisu i aplikacji Thomas Albers wnosi około 20-letnie doświadczenie w digitalizacji materiałów archiwalnych. Wciąż korzysta ze swojej rozległej wiedzy w dziedzinie technologii kamer oraz zachowania i ulepszania danych cyfrowych. Jako inżynier serwisowy od października 2014 r. Stał się ekspertem w zakresie rozwiązań inspekcji offline w EyeC (seria Proofiler). Wcześniej zajmował stanowisko zastępcy kierownika ds. Usług, a ostatnio przejął koordynację i priorytetyzację ogólnoświatowych zadań serwisowych i kierowania między innymi komunikacja z klientami międzynarodowymi i partnerami dystrybucyjnymi. Oprócz zgodności z umowami dotyczącymi wsparcia i konserwacji oprogramowania, jest on teraz odpowiedzialny za jakość zleceń na usługi i zarządzanie personelem działu.

„Wymagania dotyczące systemów kontroli druku stają się dziś jeszcze bardziej złożone, co wymaga elastycznych koncepcji obsługi i szybkiej reakcji na pytania klientów. Aby osiągnąć naszą wysoką jakość usług w kolejnych latach, będziemy nadal rozszerzać naszą koncepcję szkoleń, aw przyszłości również zwiększać nasz personel. Jako zespół możemy zapewnić, że EyeC będzie nadal postrzegany jako kompetentny dostawca o doskonałym nastawieniu do obsługi na rynku ”- podsumowuje Thomas Albers.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności