Rozszerzone portfolio motoryzacyjnego rynku wtórnego Avery DennisonPoprzedni artykuł 

Znacznie rozbudowany zestaw narzędzi motoryzacyjnych jest prezentowany na tegorocznym stoisku FESPA Avery Dennison. Dodatki do tej gamy obejmują trzy nowe kolory folii Supreme Wrapping ™, nową opcję ochrony lakieru i szeroką gamę folii do okien samochodowych.

Oliver Guenther, starszy dyrektor ds. Marketingu i strategii kanału, powiedział, że emocjonalny apel i czynnik „wow” były siłą napędową trzech nowych śmiałych i uwodzicielskich kolorów folii opakowaniowej Supreme: „Te błyszczące i satynowe dodatki do naszej flagowej serii zawijają nas do ponad 100 różnych kolorów, oferując instalatorom ogromny zakres kreatywnych wyborów - z dopasowaniem kolorów dostępnym również dla specjalnych projektów. Podobnie jak w przypadku wszystkich filmów z tej gamy, korzyści obejmują doskonałą zgodność, możliwość zmiany położenia i możliwość przesuwania, oszczędzając cenny czas instalacji i doskonałą długoterminową możliwość usuwania. ”

Nowe kolory w ofercie to SWF Gloss Metallic Fun Purple, SWF Gloss Metallic Passion Red i SWF Satin Metallic Energetic Yellow.

Dla użytkowników, którzy chcą chronić lakier swoich pojazdów przed wieloma wyzwaniami na drodze i utrzymać najwyższą wartość, Avery Dennison wprowadza na rynek serię Pure Defense, która stanowi uzupełnienie istniejącej serii Supreme Protective Films.

Oliver Guenther: „Nasza najwyższej klasy folia ochronna Supreme XI (SPF-XI) to wyjątkowa opcja do zapobiegania uszkodzeniom, z„ samonaprawiającym się ”lakierem nawierzchniowym o temperaturze otoczenia i odpornością na promieniowanie UV do 10 lat. Wyznacza „złoty standard” dla łatwości instalacji, a także dla wyglądu i trwałości pojazdu. Ta nowa seria Pure Defense jest mile widzianym dodatkiem, otwierając nowe rynki, oferując opłacalne rozwiązanie do ochrony zarówno wrażliwych obszarów pojazdów, jak i obszarów o wysokim zużyciu w pomieszczeniach, takich jak recepcje. To także trwałość do 8 lat na powierzchniach pionowych. ”

Uzupełnieniem oferty rozwiązań motoryzacyjnych jest nowa oferta Avery Dennison Automotive Window Films - trzy różne zakresy ochrony przeciwsłonecznej, komfortu pasażerów i dodatkowej prywatności pasażerów.

Oliver Guenther: „Jest to duży nowy zestaw filmów dla instalatorów, umożliwiający im dopracowanie wszystkich aspektów wyglądu okna pojazdu, wydajności cieplnej i bezpieczeństwa. Wszystkie folie w tych zakresach pozwalają instalatorom wybrać odpowiedni poziom transmisji światła dla ich konkretnego zastosowania. ”

Avery Dennison AWF HP Pro to gama najwyższej jakości folii samochodowych o doskonałych właściwościach skurczowych, szybkim czasie schnięcia i łatwości obsługi, a także doskonałej wydajności słonecznej, która zapewnia 4 poziomy transmisji światła widzialnego. Avery Dennison AWF HP to ekonomiczna seria folii, która oferuje również bardzo dobre parametry słoneczne. Zwiększenie ochrony przed rozbiciem szkła jest możliwe dzięki zastosowaniu Avery Dennison® AWF HP Safety. ”

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności