recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

HP przedstawia nową serię atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych OfficeJet Pro dla małych firmPoprzedni artykuł 

Firma HP przedstawiła nową linię inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych zaprojektowanych z myślą o małych przedsiębiorstwach. Najnowsza odsłona serii HP OfficeJet Pro oferuje funkcję Smart Tasks pozwalającą na oszczędność czasu podczas wykonywania podstawowych zadań oraz kompaktowy rozmiar dla jeszcze większej wygody użytkowania.

Firma HP zaprojektowała tę serię w odpowiedzi na potrzeby małego biznesu. Prowadzenie własnej firmy to ciągła presja, a troska o sukces i rentowność działań nierozerwalnie łączy się z życiem prywatnym oraz obawą o bezpieczną przyszłość – powiedział Marcin Olszewski, Dyrektor Zarządzający, HP Inc Polska.Ponad połowa właścicieli małych przedsiębiorstw przyznaje, że drukarka jest niezbędnym narzędziem ich pracy3. Dlatego też postanowiliśmy ulepszyć serię OfficeJet Pro tak, aby pomagała oszczędzić czas i pozwoliła przedsiębiorcom skupić się na rozwoju ich biznesu.

Nowaseria HP OfficeJet Prooferuje:

 • Oszczędność czasu dzięki funkcji Smart Tasks
  Smart Tasks pozwala wyeliminować powtarzalność przy wykonywaniu podstawowych zadań. Jest to pierwsze w tej klasie urządzeń rozwiązanie mobilne, które automatyzuje skanowanie4.Funkcja dostępna w aplikacji HP Smart Appumożliwia o 50 proc. szybszą5 organizację dokumentów, automatyczny druk dwustronny, zaawansowane skanowanie (z chmury czy poczty e-mail) za jednym kliknięciem oraz tworzenie edytowalnych dokumentów skanowanych z poziomu telefonu lub drukarki.
 • Swobodną pracę w dowolnym miejscu
  Rodzina urządzeń OfficeJet Pro współpracuje z HP Smart.7 Aplikacja pozwala na łatwe i szybkie drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów z poziomu telefonu.
 • Wyższy stopień bezpieczeństwa, niezawodne połączenie
  Seria OfficeJet Pro została wyposażona w najlepsze zabezpieczenia w tej klasie urządzeń1, które pomagają chronić prywatność oraz utrzymywać kontrolę nad przepływem danych.Należy do nich m.in. samonaprawiające się połączenie Wi-Fi, które gwarantuje stałą łączność.
 • Druk przyjazny środowisku
  Nowe urządzenia zaprojektowano z myślą o ograniczeniu zużycia energii – papier marki HP jest wytwarzany bez szkody dla ekosystemu, a wkłady z atramentem można łatwo poddać recyklingowi. Dodatkowo seria 9000 jest produkowana z użyciem surowców wtórnych pochodzących z odzyskanych drukarek oraz innych urządzeń elektronicznych – stanowią one ponad 10 proc. użytych materiałów (wg wagi plastiku).
 • Większy komfort użytkowania
  Drukarki OfficeJet Pro serii 9000 zostały wyposażone w nową szybę ułatwiającą podnoszenie dokumentów ze skanera oraz inteligentne zarządzanie zasobnikiem wyjściowym, które zapobiega wysypywaniu się papieru, kiedy zasobnik jest pełny (tylko seria 9020).

Dodatkowe informacje o serii HP OfficeJet Pro można znaleźć tutaj.

Firma HP zapowiedziała również wprowadzenie na rynek nowej rodziny drukarekHP Laser. Znajdą się w niej modele:HP Laser, HP Laser MFP, HP Color Laser oraz HP Color Laser MFP – najmniejsze na świecie laserowe urządzenia wielofunkcyjne oferujące druk w kolorze.

HP Laser serii 100, HP Laser MFP serii 130, HP Color Laser serii150 i HP Color Laser MFP serii 170 będą dostępne w Polsce od 1 lipca.

Nowa linia HP Laser to niedrogie rozwiązania dostosowane do stylu pracy w małych firmach. Urządzenia te oferują bezproblemowy druk oraz wydajność, aby właściciele firm mogli zaoszczędzić czas i skupić się na zwiększaniu ich produktywności i efektywności.

Ceny i dostępność

Urządzenia z serii HP OfficeJet Pro (9020, 9010 i 8020) będą dostępne w Polsce pod koniec majaw cenie od 529 zł,u kluczowych partnerów HP.

Na podstawie informacji firmy HP Inc Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności