Zamykarki do spirali, foliarki, złociarki, klejenie kalendarzy podczas polskiej premiery linii do oprawy miękkiej od C.P. BourgPoprzedni artykuł 

Zamykarka Rilecart
Zamykarka Rilecart
Klejenie kalendarzy Cal One
Klejenie kalendarzy Cal One
Foliarka z opcją złocenia Qtopic
Foliarka z opcją złocenia Qtopic
Super szybka bigówka
Super szybka bigówka

Już w przyszłym tygodniu w Łodzi (w dniach 28-31.05) odbędzie się polska premiera prawdopodobnie najbardziej przełomowego rozwiązania w cyfrowym druku książek w ostatnich latach – linii opartej o drukarkę Canon VarioPrint Titan 6330 wraz z oklejarką C.P. Bourg BB3202 i modułem rozcinania arkuszy (maksymalnie z B3 na 2 lub 4 użytki).

Zapraszamy na prezentacje towarzyszące - poza linią do oprawy miękkiej będziemy premierowo prezentować półautomat do zamykania spirali włoskiej firmy Rilecart R-500 TS.

Wygodne urządzenie do oprawy notesów, katalogów, kalendarzy (z opcjonalnym podajnikiem zawieszek) pozwalające w wygodny sposób realizować nawet 1500 opraw na godzinę.

Zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązanie do klejenia kalendarzy Cal One 1000. Jedyne rozwiązanie na rynku, które pozwala na automatyczne doklejanie kalendariów do plecków oraz półautomatyczne doklejanie główki. Urządzenie realizuje produkcję do 1100 kalendarzy na godzinę.

To już ostatni dzwonek na zamówienie maszyny z dostawą na nadchodzący sezon kalendarzowy. Sprawdź jak nasze rozwiązania przyśpieszą Twoją produkcję i zredukują ilość ludzkiej pracy niezbędnej do wykonania zadań.

Sprawdź działanie kombajnu introligatorskiego SCC pozwalającego na cięcie (gilotyną), rozcinanie (krążkami) oraz bigowanie lub perforację arkuszy oraz nową bigówkę Swift Speed pozwalającą na pracę z prędkością nawet 8000 arkuszy na godzinę i niezawodnym modułem podającym.

Zapisz się już dziś, liczba miejsc jest ograniczona

https://akonda.pl/automatyzacja-procesu-produkcji-ksiazek-sprawdz/

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności