recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Avery Dennison zaprasza do dołączenia do Plasticity Amsterdam 20 czerwcaPoprzedni artykuł 

Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY), światowa firma zajmująca się materiałoznawstwem i produkcją, sponsor firmy Plasticity, wspiera organizację 12th Plasticity Forum w Amsterdamie 20 czerwca 2019 r.

Forum, które wcześniej odbywało się w wielu dużych miastach na całym świecie, przyjeżdża do Amsterdamu, z udziałem lokalnych i międzynarodowych prelegentów, prezentacji, paneli, możliwości nawiązywania kontaktów i wielu pomysłów. Założona jako globalne forum dla praktycznych, postępowych myślicieli, którzy są podekscytowani przyszłością plastiku i planety, Plasticity ma na celu edukowanie uczestników na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie okrągłości plastiku oraz stworzenie środowiska warsztatowego dla delegatów do współpracy i tworzenia praktycznych rozwiązań. rozwiązania dla ich potrzeb biznesowych.

Dołączenie do szerokiego grona prelegentów, w tym Global Head of Sustainability Strategy and Innovation w HP, Ellen Jackowski i Group Sustainability Director w Coca-Cola Hellenic, Michal Dickstein, będzie wiceprezesem Avery Dennison i dyrektorem generalnym Label and Graphic Materials Europe i Grupa Zrównoważony rozwój Prowadzi Jeroen Diderich, który powiedział:

„Z niecierpliwością czekam na wydarzenie Plasticity w czerwcu - aby uczyć się od innych w naszym ekosystemie i dyskutować o przyszłości etykiet i opakowań - obalać niektóre stare mity i współpracować na przyszłość. W dniu 21 czerwca zorganizujemy również mniejsze, ukierunkowane warsztaty, aby stworzyć dyskusję i działania na rzecz obiegu zamkniętego w naszej branży. Dla mnie takie ukierunkowanie i współpraca mają kluczowe znaczenie dla postępu w tej dziedzinie, więc witam liderów biznesu w naszym łańcuchu wartości, aby dołączyć do nas podczas tego wydarzenia. ”

Doug Woodring, założyciel i dyrektor zarządzający Ocean Recovery Alliance powiedział:

„W Plasticity poszukujemy praktycznych i postępowych myślicieli, którzy dołączą do naszego forum, aby połączyć nowe sposoby myślenia, technologie i kreatywność, aby wprowadzić innowacyjne projekty i inicjatywy, które pomogą poprawić nasze środowisko morskie. Cieszymy się, że Avery Dennison dołączył do nas jako partner tej imprezy. Jesteśmy przekonani, że razem możemy stworzyć znaczącą zmianę. ”

W ramach kontynuacji jednodniowego forum Plasticity, Avery Dennison zorganizuje 21 czerwca warsztaty poświęcone tworzeniu cykliczności w branży etykiet i opakowań. Miejsce jest ograniczone. Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z Jenny.Wassenaar@eu.averydennison.com.

Aby dowiedzieć się więcej o forum Plasticity Amsterdam i zarezerwować miejsce, odwiedź plasticity.global.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności