recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

„ColorDirection 2020” Millikena bada kolory ludzkiej podróżyPoprzedni artykuł 

Temat Connected Comfort służy jako podstawa dla sześciu odcieni kolorów wybranych dla ColorDirection 2020 - odzwierciedlając wygodę, elastyczność i osobiste doświadczenia, jakie tworzy kolor połączenia między produktami z różnych rynków i konsumentów, którym służą.

Jako ludzie doświadczamy świata poprzez nasze zmysły. Od najwcześniejszego dzieciństwa wspomnienia z życia i trwałe nawyki powstają w wyniku kojarzenia tych formacyjnych doświadczeń z uczuciami, smakami, kolorami i ogólną estetyką. Milliken doskonale rozumie siłę koloru w wywoływaniu emocji i definiowaniu zachowań konsumentów.

Uchwycenie nastroju konsumentów poprzez efektywne budowanie marki i personalizację, a także zrozumienie ich interakcji i doświadczenia, kolor jest niezbędnym ćwiczeniem marketingowym dla marek i projektantów produktów.

Raport Milliken ColorDirection 2020 starannie opracował paletę sześciu nowych kolorów mających na celu destylację tego wysoce pożądanego potencjału różnicowania w projektowaniu produktów. Wybór Connected Comfort ma na celu zrozumienie i ujęcie podróży nowoczesnego konsumenta poprzez skojarzenia kolorów. Te trendy kolorów to:

Terra Mundo: Kolor inspirujący podróż do domu, do miejsca, które rozumiemy. Ocynkowane przez surowce ziemi, bogactwo ciepłego kojącego zachodu słońca, jasność przypraw i ciemność herbat.
FirstLove: Kolor samoopieki o delikatnym odcieniu różu - który kojarzy nam się z naszą miękką stroną. Zanim nauczymy się kochać drugiego, najpierw musimy kochać siebie.
Purple Dreaming: Ten kolor, długo związany z królewskością i bogactwem, jest wyobraźnią i realizacją naszych celów. Wprowadza do Connected Comfort Collection wyjątkową siłę, która jest niewątpliwie indywidualna.
Planet Green: Znajdujemy prawdę w ciszy lasu, bojąc się osiągnięć natury bez wysiłku. Ten kolor przynosi głęboką satysfakcję i poczucie przynależności do czegoś większego, idealnie pasującego do miejsca.
Relaksujący błękit: Ten kolor przynosi cichą władzę, świeżą świadomość i gotowość. Przywołuje koniec podróży i nagrodę za doładowanie, sygnalizację odpoczynku i spokoju. Po intensywnym dniu pracy lub rodziny przychodzi długi wydech dobrze wykonanej pracy.
Green Dawn: Po prostu nowy początek z obietnicą nowego, jasnego dnia. Ten kolor widzi tylko ten moment, tryskający energią i możliwościami, entuzjazmem i pozytywnością, obejmujący możliwości innego pięknego dnia na ziemi.
W zatłoczonym świecie, w którym żyjemy, klienci szukają wygody, przejrzystości i wydajności. Chcą także szybko zdobyć produkty, które lubią na półce. To tutaj zróżnicowanie, branding i personalizacja odgrywają kluczową rolę na konkurencyjnym rynku.

Paleta Connected Comfort, reprezentowana przez sześć modnych kolorów na rok 2020, stanowi mapę drogową projektowania i marketingu w nieuchwytnej podróży konsumentów.

Połączenie przezroczystego opakowania i jaskrawo kolorowych treści do domu, higieny osobistej i produktów do prania pozwala właścicielom marek wykorzystać megatrendy kształtujące przestrzeń produktów konsumenckich.

Na podstawie informacji firmy Milliken Chemical

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności