„ColorDirection 2020” Millikena bada kolory ludzkiej podróżyPoprzedni artykuł 

Temat Connected Comfort służy jako podstawa dla sześciu odcieni kolorów wybranych dla ColorDirection 2020 - odzwierciedlając wygodę, elastyczność i osobiste doświadczenia, jakie tworzy kolor połączenia między produktami z różnych rynków i konsumentów, którym służą.

Jako ludzie doświadczamy świata poprzez nasze zmysły. Od najwcześniejszego dzieciństwa wspomnienia z życia i trwałe nawyki powstają w wyniku kojarzenia tych formacyjnych doświadczeń z uczuciami, smakami, kolorami i ogólną estetyką. Milliken doskonale rozumie siłę koloru w wywoływaniu emocji i definiowaniu zachowań konsumentów.

Uchwycenie nastroju konsumentów poprzez efektywne budowanie marki i personalizację, a także zrozumienie ich interakcji i doświadczenia, kolor jest niezbędnym ćwiczeniem marketingowym dla marek i projektantów produktów.

Raport Milliken ColorDirection 2020 starannie opracował paletę sześciu nowych kolorów mających na celu destylację tego wysoce pożądanego potencjału różnicowania w projektowaniu produktów. Wybór Connected Comfort ma na celu zrozumienie i ujęcie podróży nowoczesnego konsumenta poprzez skojarzenia kolorów. Te trendy kolorów to:

Terra Mundo: Kolor inspirujący podróż do domu, do miejsca, które rozumiemy. Ocynkowane przez surowce ziemi, bogactwo ciepłego kojącego zachodu słońca, jasność przypraw i ciemność herbat.
FirstLove: Kolor samoopieki o delikatnym odcieniu różu - który kojarzy nam się z naszą miękką stroną. Zanim nauczymy się kochać drugiego, najpierw musimy kochać siebie.
Purple Dreaming: Ten kolor, długo związany z królewskością i bogactwem, jest wyobraźnią i realizacją naszych celów. Wprowadza do Connected Comfort Collection wyjątkową siłę, która jest niewątpliwie indywidualna.
Planet Green: Znajdujemy prawdę w ciszy lasu, bojąc się osiągnięć natury bez wysiłku. Ten kolor przynosi głęboką satysfakcję i poczucie przynależności do czegoś większego, idealnie pasującego do miejsca.
Relaksujący błękit: Ten kolor przynosi cichą władzę, świeżą świadomość i gotowość. Przywołuje koniec podróży i nagrodę za doładowanie, sygnalizację odpoczynku i spokoju. Po intensywnym dniu pracy lub rodziny przychodzi długi wydech dobrze wykonanej pracy.
Green Dawn: Po prostu nowy początek z obietnicą nowego, jasnego dnia. Ten kolor widzi tylko ten moment, tryskający energią i możliwościami, entuzjazmem i pozytywnością, obejmujący możliwości innego pięknego dnia na ziemi.
W zatłoczonym świecie, w którym żyjemy, klienci szukają wygody, przejrzystości i wydajności. Chcą także szybko zdobyć produkty, które lubią na półce. To tutaj zróżnicowanie, branding i personalizacja odgrywają kluczową rolę na konkurencyjnym rynku.

Paleta Connected Comfort, reprezentowana przez sześć modnych kolorów na rok 2020, stanowi mapę drogową projektowania i marketingu w nieuchwytnej podróży konsumentów.

Połączenie przezroczystego opakowania i jaskrawo kolorowych treści do domu, higieny osobistej i produktów do prania pozwala właścicielom marek wykorzystać megatrendy kształtujące przestrzeń produktów konsumenckich.

Na podstawie informacji firmy Milliken Chemical

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności