Drukarnia Wist z linią do produkcji broszur HorizonPoprzedni artykuł 

Drukarnia Offsetowa WIST działa na rynku poligraficznym nieprzerwanie od 1988 roku. Od 2002 r. firma posiada Certyfikat Jakości ISO 9001. Siedziba drukarni mieści się w Zgierzu przy ulicy Barona 8b. W Łodzi na ul. Gdańskiej firma posiada przygotowalnię do druku w zakresie CTP i CTF wraz z systemem odbitek próbnych. Mieści się też tutaj druk cyfrowy. Oddział w Zgierzu zajmuje się drukiem offsetowym wraz z introligatornią. Drukarnia posiada także dział druku fleksograficznego. Klientami są m.in.: Gillette Poland, szkoły wyższe a także kilkaset innych firm z branż: spożywczej, budowlanej, chemicznej i odzieżowej.

Poprzez wykorzystanie internetu postaramy się zmniejszyć ilość wizyt Państwa u nas do niezbędnego minimum. Przy znacznych ilościach wyrobów zapewniamy własny transport. Najnowszy nabytek firmy to linia do produkcji broszur Horizon, której dostawcą jest firma Derya sp. z o.o.z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor na rynku Polskim wiodących marek poligraficznych takich jak Horizon, Foliant, Zechani czy Ryobi.

Linia do produkcji broszur Horizon.

Linia Horizon to profesjonalna maszyna do produkcji broszur narządzana automatycznie. Charakteryzuje się mocną i zwartą konstrukcją a ustawienie odbywa się automatycznie za pomocą dotykowych ekranów LCD. Dzięki budowie modułowej maszynę można w dowolny sposób konfigurować i wychodzić naprzeciw najtrudniejszym zleceniom. Do najważniejszych cech linii do broszur można zaliczyć zbieranie arkuszy, łamanie arkuszy, szycie arkuszy płaskie lub oczkowe (broszurowo, na sztych lub narożnie). Agregat SPF 200 można wyposażyć w dwie lub cztery głowice szyjące, moduł do wrzucania insertu zaś czujnik zacięcia lub braku drutu płynnie kontroluje zszywanie podanych przez wieże zbierające arkuszy. Maszynę można wyposażyć w dziesięciopółkowe wieże zbierające VAC 1000 lub sześciopółkowe VAC 600 oraz jeden z kilku dostępnych wykładaków pozwalających zbierać zebrane z wież arkusze np. (pod klejenie, kalendarze czy samokopie). Na końcu linii Horizon znajduje się obcinarka czołowa FC 200, do której opcjonalnie można podłączyć moduł obcinający stopę i główkę TBC 200L. Linia Horizon może pracować zarówno z wydrukami offsetowymi jak i cyfrowymi.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy Derya sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności