recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Avery Dennison uruchamia nową stronę internetową dla klientów mówiących po polskuPoprzedni artykuł 

Avery Dennison uruchomił właśnie swoją pierwszą stronę internetową, która odzwierciedla nieustanne zaangażowanie firmy w działania na terenie kraju, który był i nadal jest ważnym obszarem strategicznym. Ekspansja Avery Dennison w Polsce rozpoczęła się w 1997 roku od otwarcia dedykowanego centrum dystrybucyjnego. Od tamtej pory firma nieustannie buduje sieć współpracy w Polsce.

Waldemar Jalocha, dyrektor ds. sprzedaży na Europę Wschodnią, powiedział, że nowa strona jest częścią długotrwałego zaangażowania firmy na rzecz możliwie jak najlepszej obsługi klienta. "Znalezienie odpowiednich materiałów na etykiety w odniesieniu do różnych zastosowań może być wyzwaniem. Bezpośrednie porady, które oferują nasi specjaliści techniczni to ważne korzyści, które pomagają wyróżnić Avery Dennison, a ta nowa strona oferuje klientom w Polsce łatwy dostęp do pomocy, której potrzebują. Komunikacja z klientami w ich własnym języku jest niezwykle ważna, a nowa strona jest ważnym uzupełnieniem działalności naszych lokalnych zespołów ds. sprzedaży, które posiadamy w tym regionie od wielu lat."

Waldemar Jalocha powiedział, że prędkość odpowiedzi była kluczowym czynnikiem w nowej inicjatywie: "Wiemy, jak często ważne jest, aby klienci mogli korzystać z natychmiastowego dostępu do informacji na temat właściwości i zalet materiałów oraz aby te informacje były dostępne w ich własnym języku. Polska strona internetowa jest naszą szóstą wersją językową, przy czym wszystkie z nich odznaczają się przyjazną dla środowiska mobilnego i intuicyjną nawigacją."

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności