recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Xeikon uruchamia „TRANSFORM” na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Xeikon przygotowuje konwertery etykiet na Labelexpo Europe 2019 (od 24 do 27 września), wprowadzając narzędzie doradcze TRANSFORM. Na stronie transform.xeikon.com firma dzieli się swoją wiedzą na temat druku cyfrowego z międzynarodową społecznością marek, oferując wgląd w sposoby przekształcania branży drukowania etykiet.

Od tej pory odwiedzający witrynę mogą konsultować się z Xeikon i uzyskać porady dotyczące idealnej konfiguracji cyfrowej dla swojej firmy, po prostu odpowiadając na kilka pytań. Jako pionier w dziedzinie druku kolorowych etykiet w pełnym kolorze, Xeikon zebrał bogactwo wiedzy na temat kluczowych czynników sukcesu we wdrażaniu produkcji cyfrowej.

„Patrząc na dzisiejsze trendy konsumenckie i zmieniającą się różnorodność zachowań konsumentów, konwertery etykiet stoją w obliczu wielu wyzwań w zakresie różnych długości przebiegu, rosnącej liczby miejsc pracy, długich przebiegów w wielu wersjach, personalizacji i po prostu czas realizacji potrzeb przy efektywnym prowadzeniu kosztów operacyjnych. Digitalizacja procesu produkcji druku pomaga im sprostać tym wyzwaniom ”, komentuje Filip Weymans, Xeikon VP Marketing. „Druk cyfrowy może być inspiracją do takiej transformacji. Nie ma jednego scenariusza takiej transformacji, ponieważ zależy to od strategii biznesowych, dlatego przy wyborze właściwej technologii druku, konfiguracji przepływu pracy, procesów konwersji itp. Należy dokonać świadomego wyboru. Dzięki TRANSFORM zapewniamy narzędzie, które prowadzi właścicieli firm w tym zakresie proces transformacji."

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności