recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Kompleksowe rozwiązania EyeC do kontroli druku na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Podczas targów Labelexpo Europe, które odbędą się w dniach 24–27 września w Brukseli, firma EyeC przedstawi swoją bogatą ofertę produktów do kontroli etykiet, ulotek i opakowań elastycznych. Najnowsze systemy EyeC oferują rozwiązania do kontroli jakości dla wszystkich formatów (od małych do dużych formatów) i materiałów (papier, elastyczna lub folia aluminiowa). Zapewniają najwyższe standardy jakości i zgodności w całym procesie produkcji, jednocześnie ulepszając procesy i redukując koszty.

Na stoisku C61 w hali 4, EyeC przedstawi swoją dobrze znaną inspekcję grafiki (Proofiler Content) i rozwiązania proofingu wstępnego (Proofiler Graphic) w celu zapewnienia jakości plików i przyspieszenia procesów zatwierdzania. Firma pokaże również swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie kontroli przed prasą w ramach nowoczesnych przepływów pracy, takich jak Esko Automation Engine. Ponadto EyeC wprowadzi nowy zaawansowany proces, który pozwala oprogramowaniu EyeC na pobieranie informacji z przepływów pracy w systemie pre-press lub systemów impozycyjnych w celu łatwego zlokalizowania elementów zadania combo i przyspieszenia inspekcji plików lub produktów drukowanych.

EyeC przeprowadzi również pokazy na żywo swoich szybkich i łatwych w konfiguracji systemów inspekcji inline do monitorowania druku w prasie lub przewijarce. Odwiedzający będą mogli zobaczyć EyeC ProofRunner Web, zainstalowany na przewijarce Jurmet Langer 3, sprawdzając wąskie wstęgi. Mogą również odkryć EyeC Quality Link na przewijarce Rotoflex VSI 440. Łącze EyeC Quality Link pozwala drukarniom obniżyć koszty produkcji i zapewnić całkowitą kontrolę jakości przy maksymalnej wydajności, kontrolując jakość druku na prasie i usuwając wadliwy materiał na przewijarce za pomocą danych kontrolnych z prasy. Firma poinformuje również o swoich nowych rozwiązaniach in-line do szerokich przeglądów internetowych do 1700 mm.

Po raz pierwszy na Labelexpo EyeC zaprezentuje EyeC Proofiler 1200 DT. Przy wielkości skanowania do 1270 x 915 mm (50 ”x 36”) system sprawdza próbki, takie jak proofy szerokopasmowe i uzupełnia dobrze znane systemy testowania próbek, EyeC Proofiler 400 DT Enhanced i EyeC Proofiler 600 DT, które również wystawiać na targach. Seria Proofiler DT pomaga firmom wcześnie zidentyfikować defekty druku podczas przygotowywania prasy, regularnie sprawdzać wydajność wielu maszyn drukujących lub wykonywać wydajne kontrole jakości wychodzące lub przychodzące. Oprócz klasycznych funkcji kontroli, EyeC pokaże także swoje unikalne możliwości, takie jak najnowsze osiągnięcia w zakresie pomiaru odległości. Ta opcja może wykonać pomiary techniczne, aby zapewnić dopasowanie matrycy do dalszego przetwarzania.

„Z przyjemnością przedstawiamy naszą szeroką gamę rozwiązań do kontroli jakości w Labelexpo Europe”, mówi dr Ansgar Kaupp, dyrektor generalny EyeC GmbH. „Dzięki naszej obszernej ofercie i wyjątkowym możliwościom kontroli wspieramy najnowsze wymagania drukarzy, firm farmaceutycznych i producentów żywności” - podsumowuje.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności