W 100% nadające się do recyklingu funkcjonalne powłoki Michelmana na ExpoACCCSA 2019Poprzedni artykuł 

Michelman przedstawi uczestnikom ExpoACCCSA 2019 wybór zrównoważonych, wodorozcieńczalnych funkcjonalnych rozwiązań powłokowych do zastosowań papierowych i falistych. Opracowane wspólnie i przy uwzględnieniu gospodarki o obiegu zamkniętym powłoki Michelmana nadają się do recyklingu, nadają się do ponownego użycia, nie zawierają PFAS i zostały opracowane w celu zwiększenia wydajności.

Według Johna Hurbana, wiceprezesa i dyrektora zarządzającego w obu Amerykach, „stosujemy podejście oparte na współpracy przy opracowywaniu zrównoważonych rozwiązań. Dzięki ścisłej współpracy z globalną siecią partnerów w całym łańcuchu wartości, optymalizujemy nasze technologie. Na przykład w dowolnym momencie współpracujemy z papierniami, aby przeprowadzać oceny papierowe i testować wydajność, a konwertery opracowują niestandardowe struktury oraz właściciele marek, aby zrozumieć i opracować cele zrównoważonego rozwoju oparte na zachowaniach konsumentów. ”

Takie podejście zaowocowało innowacyjnymi i wysoce skutecznymi technologiami powlekania, które stały się rozwiązaniami dla wielu wiodących firm na całym świecie. Wyróżnione marki na tegorocznej wystawie to między innymi VaporCoat® i HydraBan®, używane do ochrony przed parą wodną i wilgocią Michem® Coat, szereg rozwiązań dla bariery tłuszczowej i zapobiegania plamom; oraz Nomar® i ThermaGloss® dla ochrony przed ścieraniem i odporności na poślizg.

Michelman zaprasza odwiedzających do zapoznania się z tymi uznanymi i zaufanymi markami na stoisku nr 48 na targach ExpoACCCSA 2019 w dniach 9-11 lipca 2019 r. w Loews Miami Beach Hotel.

Na podstawie informacji firmy Michelman

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności