Avery Dennison prezentuje nowatorskie rozwiązania w zakresie materiałów na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Avery Dennison zaprasza na pokaz "Nowatorskie rozwiązania w zakresie materiałów", który odbędzie się na Labelexpo Europe 2019 w Brukseli, w dniach 24-27 września 2019 roku.

Aby uczcić 40-lecie działu Labels and Labelling, Avery Dennison tworzy największy pokaz w historii targów Labelexpo. Pod hasłem "Nowatorskie rozwiązania w zakresie materiałów" zespół Avery Dennison przedstawi gamę nowych i istotnych innowacji w swoich czterech kluczowych obszarach, w tym między innymi w obszarze zrównoważonych materiałów i inteligentnych etykiet.

Nowe innowacyjne produkty obejmują następujące rozwiązania:

  • rPE - pierwszy materiał wierzchni w branży wykonany z poddanego przeróbce wtórnej polietylenu, który został wprowadzony na rynek europejski w maju.
  • rPET - podkład zawierający ponad 30% materiałów pochodzących z poddanych przeróbce butelek PET, zakwalifikowany do tegorocznej edycji nagród Label Industry Global Awards 2019, w kategorii Nagroda za ochronę środowiska i zrównoważony rozwój.
  • Nowe rozszerzenie w portfolio CleanFlake™ Avery Dennison, innowacja, która umożliwia przeróbkę wtórną PET w zamkniętym obiegu i która wygrała tegoroczną edycję nagród FINAT Recycling and Sustainability.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy Avery Dennison ogłosi więcej informacji na temat nowych innowacji, które zostaną przedstawione na pokazie.

Osoby odwiedzające stoisko Avery Dennison (Hala 5 - Stoisko A31) odbędą podróż do świata odkryć, w którym poznają materiały tworzone przez Avery Dennison, branże, które firma obsługuje oraz ludzi, z którymi współpracuje. Oprócz prezentacji dużej gamy rozwiązań w zakresie materiałów, firma skupia się również na rozwijaniu współpracy. Na jej stoisku stworzono strefę spotkań, w której można się spotkać, porozmawiać i nawiązać współpracę. Została również wydzielona sekcja do organizowania seminariów, gdzie firma Avery Dennison i jej partnerzy będą prowadzili sesje think tanków poświęcone kluczowym tematom branżowym, tj:

  • Zrównoważony rozwój: projektowanie etykiet nadających się do przeróbki wtórnej
  • Etykiety inteligentne: wprowadzenie do RFID oraz prezentacja informacji na temat przyszłości powiązanych produktów
  • Spostrzeżenia na temat neuromarketingu: co sprawia, że etykieta na wino mówi "kup mnie"?
  • Kleje sprzyjające funkcjonalności, atrakcyjności i zrównoważonemu rozwojowi
  • Oraz więcej...

Jeroen Diderich, wcieprezes i dyrektor generalny Avery Dennison Label and Graphics Materials w Europie powiedział: "Cieszy mnie możliwość wzięcia udziału w Labelexpo 2019, ponieważ daje nam to możliwość przedstawienia naszym klientom nowych i ekscytujących produktów, uzyskania od nich informacji zwrotnej oraz porozmawiania i nawiązania współpracy z innymi firmami z branży. W tym roku zamierzamy wprowadzić nowe technologie i innowacyjne produkty, które zostały zainspirowane rozmowami odbytymi na poprzednich pokazach!"

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności