Kompleksowe rozwiązania EyeC do kontroli druku materiałów opakowaniowych na FachPack 2019Poprzedni artykuł 

Od 24 do 26 września EyeC przedstawi swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie kontroli materiałów opakowaniowych podczas tegorocznego FachPack w Norymberdze. Rozwiązania kontroli jakości EyeC pomagają zapewnić najwyższe standardy jakości i zgodności w całym procesie produkcji, jednocześnie ulepszając procesy i redukując koszty.

Wraz z Dr. Wirth Grafische Technik GmbH & Co.KG EyeC przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania kontroli jakości składanych kartonów w hali 9, na stoisku 215. Połączenie modułu Versor Inspector i EyeC ProofRunner Carton Folder Gluer umożliwia 100% kontrolę druku w istniejącej klejarce do folderów, dzięki czemu drukarki spełniają najwyższe standardy jakości, takie jak te wymagane w przypadku produktów do druku farmaceutycznego, przy maksymalnej wydajności.

Drukarki, firmy farmaceutyczne i producenci marek otrzymają również informacje o najnowszych osiągnięciach w zakresie kontroli dzieł sztuki i plików gotowych do druku. Prezentowana grafika EyeC Proofiler upraszcza kontrolę przed prasą i pomaga użytkownikom uniknąć potencjalnych błędów przed wyprodukowaniem płyt prasujących. EyeC zapewnia również rozwiązania do automatycznego proofingu PDF w zaawansowanych systemach przepływu pracy, takich jak Esko Automation Engine.

EyeC zaprezentuje również EyeC Proofiler 600 DT, sprawdzone rozwiązanie w branży poligraficznej i farmaceutycznej do testowania próbek druku. System zapewnia jakość tekstu, grafiki, brajla, a także kodów 1D i 2D, spełniając jednocześnie najnowsze wymagania w zakresie integralności danych, bezpieczeństwa danych i ścieżki audytu. Ponadto udoskonalony przepływ pracy w farmacji pozwala na centralne, oparte na bazie danych, zakończenie kontroli.

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie kontroli jakości w branży opakowań w FachPack” - wyjaśnia dr Ansgar Kaupp, dyrektor generalny EyeC GmbH. „Dlatego firmy zorientowane na jakość mogą przekonać się o naszej rozległej wiedzy specjalistycznej i naszym kompleksowym portfolio produktów” - podsumowuje dr Kaupp.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności