recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Kompleksowe rozwiązania EyeC do kontroli druku materiałów opakowaniowych na FachPack 2019Poprzedni artykuł 

Od 24 do 26 września EyeC przedstawi swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie kontroli materiałów opakowaniowych podczas tegorocznego FachPack w Norymberdze. Rozwiązania kontroli jakości EyeC pomagają zapewnić najwyższe standardy jakości i zgodności w całym procesie produkcji, jednocześnie ulepszając procesy i redukując koszty.

Wraz z Dr. Wirth Grafische Technik GmbH & Co.KG EyeC przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania kontroli jakości składanych kartonów w hali 9, na stoisku 215. Połączenie modułu Versor Inspector i EyeC ProofRunner Carton Folder Gluer umożliwia 100% kontrolę druku w istniejącej klejarce do folderów, dzięki czemu drukarki spełniają najwyższe standardy jakości, takie jak te wymagane w przypadku produktów do druku farmaceutycznego, przy maksymalnej wydajności.

Drukarki, firmy farmaceutyczne i producenci marek otrzymają również informacje o najnowszych osiągnięciach w zakresie kontroli dzieł sztuki i plików gotowych do druku. Prezentowana grafika EyeC Proofiler upraszcza kontrolę przed prasą i pomaga użytkownikom uniknąć potencjalnych błędów przed wyprodukowaniem płyt prasujących. EyeC zapewnia również rozwiązania do automatycznego proofingu PDF w zaawansowanych systemach przepływu pracy, takich jak Esko Automation Engine.

EyeC zaprezentuje również EyeC Proofiler 600 DT, sprawdzone rozwiązanie w branży poligraficznej i farmaceutycznej do testowania próbek druku. System zapewnia jakość tekstu, grafiki, brajla, a także kodów 1D i 2D, spełniając jednocześnie najnowsze wymagania w zakresie integralności danych, bezpieczeństwa danych i ścieżki audytu. Ponadto udoskonalony przepływ pracy w farmacji pozwala na centralne, oparte na bazie danych, zakończenie kontroli.

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie kontroli jakości w branży opakowań w FachPack” - wyjaśnia dr Ansgar Kaupp, dyrektor generalny EyeC GmbH. „Dlatego firmy zorientowane na jakość mogą przekonać się o naszej rozległej wiedzy specjalistycznej i naszym kompleksowym portfolio produktów” - podsumowuje dr Kaupp.

Na podstawie informacji firmy EyeC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności