MMDS już w 100% Online. Ruszył sklep internetowy dla branży poligraficznej.Poprzedni artykuł 

MM Druk Serwis, krakowski dostawca materiałów poligraficznych dla offsetu, uruchomił właśnie MMDS Online - internetowy sklep poligraficzny. Już dzisiaj drukarnie mogą zaopatrzyć się w akcesoria poligraficzne do offsetu.

Asortyment sklepu MMDS Online obejmuje artykuły poligraficzne i materiały drukarskie. W ofercie sklepu znajdują się nie tylko płyty offsetowe, farby i lakiery offsetowe, ale także chemia poligraficzna, obciągi i materiały dla introligatorni.

Skąd pomysł na sklep?
Funkcjonujemy w przestrzeni biznesowej wymagającej nieprzerwanej dostępności materiałów poligraficznych. Kluczowym czynnikiem determinującym powstanie sklepu MMDS Online, było umożliwienie drukarniom składania zamówień w dogodnej dla nich chwili, przez 24 godziny na dobę. Gotowe produkty zamówione przez platformę sklepmmds.pl do godziny 12.00, wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej jeszcze tego samego dnia. Każdy koszyk zakupowy zamknięty po południu jest realizowany przez MMDS Online w kolejnym dniu. Produkty poligraficzne wymagające dodatkowej pracy, jak farby mieszane na zamówienie, są ekspediowane z magazynu także następnego dnia. Precyzując, mówiąc „dzień” mam na myśli oczywiście dzień roboczy – tłumaczy zasady funkcjonowania MMDS Online Agnieszka Kopecka, PR Manager firmy.

Na podstawie informacji firmy MM Druk Serwis

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności