Drukarnia Printma z nową foliarką MATRIXPoprzedni artykuł 

Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski dystrybutor tych urządzeń, firma GRAFMASZ.

Zakupione rozwiązanie pozwala drukarni wykonanie procesu laminowania we własnej siedzibie, bez ryzyka obniżenia jakości, strat czasu i kosztów na transport wydruków. Zapewnia to także większą elastyczność i obniża czas w obsłudze zleceń, z uwagi na bardzo szybkie zmiany formatów w urządzeniu i najszybsze na rynku zmiany folii laminującej wśród kompaktowych laminatorów.

Printma na zakupionym urządzeniu może laminować w maksymalnym formacie B2 i jest ono wyposażone w pneumatyczny, dwustronnie regulowany docisk papieru. Pracownicy drukarni podkreślają również takie zalety jak intuicyjny panel pozwalający na ustawienie m.in. automatycznej zakładki i separacji arkuszy oraz fakt, iż dzięki zastosowanym rozwiązaniom maszyna może być obsługiwana przez jednego operatora. Dodatkowo foliarka może wykonywać przy zastosowaniu przystawki złocenie bezmatrycowe poszerzające spektrum wykonywanych prac.

MATRIX to popularne, szczególnie w drukarniach cyfrowych, foliarki angielskiej firmy VIVID LAMINATING oferowane od kliku lat w Polsce przez wyłącznego dystrybutora GRAFMASZ. Charakteryzują się kompaktową budową, niezwykle krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności