recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

UNITED CAPS uhonorowany prestiżową nagrodą IMDAPoprzedni artykuł 

UNITED CAPS, międzynarodowy producent zakrętek i zamknięć, poinformował, że został uhonorowany nagrodą IMDA za najlepsze osiągnięcie techniczne: technologie holograficznego zamykania, za holograficzną etykietę in-mold opracowaną wspólnie z MORPHOTONIX, firmą zajmująca się ochroną marki high-tech.

Stowarzyszenie In-Mold Decorating Association (IMDA) jest stowarzyszeniem handlowym reprezentującym producentów form, drukarek etykiet, dostawców materiałów, dostawców sprzętu i innych podmiotów zaangażowanych w rozwój i rozwój produktów, technologii i rynków etykietowania i dekorowania w formie.

Aby stworzyć ten unikalny i bezpieczny bio-inspirowany i trwały projekt zamknięcia. Nanorurowane wgłębienia stalowe MORPHOTONIX z precyzyjnymi hologramami dyfrakcyjnymi o dokładności 130 000 dpi, które zostały skopiowane przez UNITED CAPS do zamknięć metodą formowania wtryskowego. Wnęki są bezproblemowo zintegrowane w linii formowania, a zamknięcia są produkowane ze standardowymi prędkościami, z zerowymi dodatkowymi materiałami eksploatacyjnymi. Nieusuwalne projekty zabezpieczeń zapewniają natychmiastową weryfikację bez skanowania.

„W zeszłym miesiącu pokazaliśmy również to innowacyjne podejście do zamykania zabezpieczeń w ProPak Asia 2019, gdzie otrzymało entuzjastyczne recenzje ze względu na niezrównane właściwości przeciwdziałające fałszerstwom i atrakcyjny, przyciągający uwagę wygląd”, powiedział Benoit Henckes, dyrektor generalny UNITED CAPS. „Szacując, że podrabiane towary na całym świecie wynoszą 460 miliardów USD, zapobieganie podrabianiu ma znaczące korzyści ekonomiczne, w tym ochronę miejsc pracy i zapobieganie zgonom z powodu podrabianych leków. To holograficzne rozwiązanie jest jednym z dwóch rozwiązań przeciwdziałających fałszerstwom firmy SMARTER, które zademonstrowaliśmy w ProPak Asia i innych ostatnich pokazach; drugi to technologia QR +, połączenie kodu QR i bezpiecznego odcisku palca, który pomaga markom zwiększyć zaufanie konsumentów. To kolejny przykład tego, jak wykorzystujemy nasze rynkowe filary dla zróżnicowanych rozwiązań w zakresie opakowań zbiorczych: RELATE - PERFORM - SUSTAIN. W tym przypadku, jako element naszego filaru PERFORM, poprawiliśmy użyteczność dla konsumentów i wydajność dla klientów, ułatwiając szybką identyfikację oryginalnego produktu. ”

Na podstawie informacji firmy UNITED CAPS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności