recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

DMK Studio z nową foliarką MATRIXPoprzedni artykuł 

Foliarka Matrix
Foliarka Matrix

DMK STUDIO to lubelska drukarnią cyfrową świadczącą usługi druku cyfrowego w szerokim zakresie. Produkty wytwarzane w drukarnii to m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, broszury, zaproszenia, teczki, kalendarze itp , jak również wydruki wielkoformatowe.

W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę MATRIX od polskiego dystrybutora tych urządzeń firmy GRAFMASZ. Po przetestowaniu dostępnych na rynku rozwiązań wybór padł na foliarkę angielskiego producenta VIVID LAMINATING.

Zakupione rozwiązanie pozwala drukarni wykonanie procesu laminowania we własnej siedzibie, bez ryzyka obniżenia jakości i strat czasu i kosztów na transport wydruków. Zapewnia to także większą elastyczność i obniża czas w obsłudze zleceń, z uwagi na bardzo szybkie zmiany formatów w urządzeniu i najszybsze na rynku zmiany folii laminującej.

Drukarnia na zakupionym urządzeniu może laminować w maksymalnym formacie B2 i jest ono wyposażone w pneumatyczny, regulowany docisk papieru. Pracownicy drukarni podkreślają również takie zalety jak intuicyjny panel pozwalający na ustawienie m.in. automatycznej zakładki i separacji arkuszy oraz fakt, iż dzięki zastosowanym rozwiązaniom maszyna może być obsługiwana przez jednego operatora. Dodatkowo foliarka może wykonywać przy zastosowaniu przystawki złocenie bezmatrycowe poszerzające spektrum wykonywanych prac.

MATRIX to popularne, szczególnie w drukarniach cyfrowych, foliarki angielskiej firmy VIVID LAMINATING oferowane od kliku lat w Polsce przez wyłącznego dystrybutora GRAFMASZ. Charakteryzują się kompaktową budową, niezwykle krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz niezwykle intuicyjną obsługą.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności