Kupując drukarkę Epson EcoTank dostajesz... nawet 500 złPoprzedni artykuł 

Ruszyła nowa promocja firmy Epson: CashBack, w ramach której klienci kupujący wybrany model drukarki z serii EcoTank, mogą liczyć na zwrot nawet 500 zł. Akcja potrwa do końca 2019 roku.

Promocja skierowana jest do klientów, chcących się odpowiednio przygotować na nadchodzący rok szkolny, jak i tych którzy od dłuższego czasu planują zakup nowego urządzenia. Atramentowe drukarki z serii EcoTank idealnie sprawdzają się w warunkach domowych, jak i biurowych, oferując ekologiczny i wydajny druk – zapas atramentu dołączony do zestawu zapewnia do 3 lat użytkowania bez konieczności jego uzupełniania.

Żeby otrzymać zwrot, należy nabyć nową drukarkę w terminie od 01.08.2019 do 31.12.2019, a następnie do 30 dni od zakupu przesłać zgłoszenie. Cała procedura jest bardzo prosta - wystarczy wejść na stronę www.epson.pl/zwrot i wypełnić formularz online, dołączając do niego kopię paragonu oraz zdjęcie numeru seryjnego z urządzenia. Ostateczny termin składania zgłoszeń upływa z dniem 30.01.2020.

„Drukarki Epson z serii EcoTank znane są przede wszystkim z doskonałej jakości oraz niskiego kosztu wydruku. Obejmując je promocją tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, mamy nadzieję, że coraz liczniejsza grupa klientów (zarówno tych domowych, jak i biurowych) będzie mogła na co dzień korzystać z udogodnień, jakie oferuje atramentowy druk oraz system stałego zasilania w atrament" - powiedział Jacek Gamrot z Epson Europe.

Na podstawie informacji firmy Epson Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności