Toray i Codimag razem na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Na targach Labelexpo Europe 2019, które odbędą się w dniach 24–27 września w Brukseli, Toray będzie współpracować z Codimag, aby zademonstrować zalety bezwodnego druku offsetowego. Toray zostanie zlokalizowany w hali 11, stoisko nr D02, podczas gdy Codimag będzie zlokalizowany po drugiej stronie przejścia w stoisku nr C10 i będzie przeprowadzał pokazy bezwodnego druku offsetowego na żywo na swojej przerywanej (półobrotowej) maszynie VIVA 420 Płytki Toray IMPRIMA LJ na różnych podłożach. Obecność Toray będzie obejmować całą gamę bezwodnych offsetowych płyt drukarskich do produkcji etykiet.

„Nasza współpraca z Toray w Labelexpo Europe wyraźnie pokaże odwiedzającym zalety bezwodnego druku offsetowego”, powiedział Benoit Demol, CEO firmy Codimag. „Nasza prasa przerywana VIVA 420 z płytami Toray IMPRIMA LJ zapewnia jedno z najbardziej produktywnych doświadczeń w dziedzinie druku offsetowego w branży i nadaje się nie tylko do drukowania etykiet, ale także innych materiałów opakowaniowych, takich jak folie z tworzyw sztucznych, materiały w formie i tektura. VIVA 420 z płytami Toray IMPRIMA LJ, oprócz tego, że nadaje się do krótszych serii, dobrze również konkuruje z drukiem fleksograficznym w przypadku dłuższych serii, ponieważ większa trwałość nowych płyt LJ idealnie pasuje do dużej prędkości i wydajności naszego najnowszego Viva 420. Będziemy również zabawę i niespodzianki, w tym zapoznanie gości z naszą nową ambasadorką, Annie Lox! Wspólnie oczekujemy udostępnienia tego wyjątkowego rozwiązania odwiedzającym oba nasze stoiska.”

Pre-press bez chemii - obróbka płytki wodą z kranu

Oprócz poznania korzyści płynących z bezwodnego druku offsetowego dzięki współpracy Codimag, odwiedzający stoisko Toray dowiedzą się o kompletnej linii bezwodnych offsetowych płyt drukarskich do etykiet i opakowań, w tym o nowej linii bezchemicznych, zmywalnych wodą płyt, IMPRIMA LJ do drukarek etykiet. Te zmywalne wodą płyty obniżają koszty i oferują większe korzyści dla środowiska dla bezwodnych drukarek offsetowych, a odwiedzający będą mogli zobaczyć proces mycia dla siebie. Płyty IMPRIMA LJ zmywalne wodą nie wymagają chemii w procesie opracowywania i mogą być przetwarzane w większości dostępnych procesorów bezwodnych. IMPRIMA LJ nie wymaga późniejszego wypieku. To sprawia, że ​​płytki te można łatwo wkładać w dowolny przepływ pracy z przesunięciem, co prowadzi do taniego przetwarzania. Inne zalety tych nowych płyt obejmują:

  • Stabilne odtwarzanie punktów
  • Rozdzielczość 2400/2540 dpi, rozdzielczość AM 1–99% przy 300 lpi (120 l / cm), badanie FM 1–99% Badanie hybrydowe: 1–99%
  • Duże pokrycie atramentem
  • Do 3 godzin odporności na światło dzienne w standardowych warunkach bezpiecznego światła
  • Długi okres trwałości, odpowiedni do archiwizacji
  • Kompatybilny ze wszystkimi atramentami bezwodnymi, na bazie UV i olejów
  • Kompatybilny z UV
  • Rozdzielczość 300 lpi
  • Można prać w wodzie

Na podstawie informacji firmy Toray

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności