recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

FESPA LINK Wrocław 2019: spotkanie przyjaciół z PSSiDC, ASD CR i SZSDTPoprzedni artykuł 

Zapraszamy na spotkanie zaprzyjaźnionych stowarzyszeń – polskiego PSSiDC, czeskiego ASD CR i słowackiego SZSDT, które odbędzie się w dniach 13-14 września 2019 roku w centrum szkoleniowym wrocławskiej firmy INTEGART.

W spotkaniu - organizowanym przez nasze stowarzyszenie przy współpracy stowarzyszeń czeskiego i słowackiego, i pod patronatem FESPA - w międzynarodowym towarzystwie oddelegowani członkowie władz FESPA w Londynie oraz inni prelegenci zaprezentują informacje na temat druku cyfrowego, tendencje rozwojowe i kierunki, w jakich podążają wszystkie segmenty druku cyfrowego, ze szczególnym uwzględnieniem przypadków styczności w zastosowaniach sitodruku i druku cyfrowego.

Przewidziana jest prezentacja najnowocześniejszych maszyn przez zespół z firmy INTEGART z uwzględnieniem możliwości tych maszyn oraz prezentacja podłoży najnowszej generacji. Uzupełnieniem części szkoleniowej spotkania będą integracyjne wydarzenia, wśród których nie zabraknie zwiedzania pięknego Wrocławia, pobytu w muzeach czy rejsu po malowniczym wrocławskim odcinku Odry. Zapraszamy członków stowarzyszenia do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Szczegóły u władz stowarzyszenia.

Na podstawie informacji firmy PSSiDC

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności