Xeikon przedstawia cztery rozwiązania produkcyjne na żywo na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Xeikon zaprezentuje cztery rozwiązania do produkcji na żywo na Labelexpo Europe 2019 (24–27 września) - hala 5 stoisko C28. Firma wprowadzi również swoje najnowsze narzędzie doradcze „TRANSFORM”, dzieląc się głębszym zrozumieniem, doświadczeniem i cenioną wiedzą na temat druku cyfrowego z międzynarodową społecznością producentów etykiet, Xeikon może zaoferować drukarkom i konwerterom wgląd w różne sposoby przekształcania działalności w zakresie drukowania etykiet w działalność gospodarczą na przyszłość.

Od teraz i przygotowując się do pokazu, odwiedzający stronę transform.xeikon.com mogą skonsultować się z Xeikon i uzyskać porady dotyczące idealnej konfiguracji cyfrowej dla swojej firmy, po prostu odpowiadając na kilka pytań. Jako pionier w pełnokolorowym cyfrowym drukowaniu etykiet, firma Xeikon zgromadziła bogatą wiedzę na temat kluczowych czynników sukcesu we wdrażaniu produkcji cyfrowej.

W ciągu czterech dni targów Labelexpo firma Xeikon będzie prezentować się na stoisku Flint Group 5C28 i będzie oferować szeroką gamę cyfrowych rozwiązań do drukowania etykiet, w tym produkty podstawowe, a także linie produkcyjne o wysokiej wydajności od początku do końca. Odbędą się demonstracje najnowszej innowacyjnej mocy narzędzi Xeikon X-800 do zarządzania przepływem pracy, napędzających wiele pras cyfrowych za pomocą technologii atramentowych i tonerów oraz wykazujących bezpieczeństwo żywności w przypadku elastycznych opakowań i stojących torebek.

Filip Weymans, wiceprezes ds. Marketingu Xeikon, stwierdził: „Patrząc na dzisiejsze trendy konsumenckie i zmieniającą się różnorodność zachowań konsumentów, drukarki etykiet i konwertery stają przed wieloma wyzwaniami. Stawiają czoła różnym długościom prac, rosnącej liczbie zleceń, długiej pracy w wielu wersjach, personalizacji i wymaganiom dostawy na czas, a jednocześnie efektywnie ponoszą koszty operacyjne. Cyfryzacja procesu produkcji druku pomaga im sprostać tym wyzwaniom. Dzięki „TRANSFORM” zapewniamy narzędzie, które prowadzi właścicieli firm w tym procesie transformacji ”.

„Xeikon ma ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu technologii cyfrowych dla branży etykiet”, kontynuuje Weymans. „Mamy najgłębsze zrozumienie rynku, dzięki czemu możemy oferować konwerterom etykiet dostosowane porady dotyczące rozpoczęcia pracy z cyfrą lub optymalizacji istniejącej produkcji cyfrowej. Zadając tylko pięć prostych pytań związanych z ich działalnością, zapewniamy osobistą poradę, która może pomóc im wybrać właściwą konfigurację strategii biznesowej spośród prawie 200 możliwych konfiguracji produkcji etykiet cyfrowych ”.

Popularne konfiguracje druku cyfrowego prezentowane na żywo w Labelexpo Europe

Z TRANSFORM jako koniecznością trzeba zobaczyć, Xeikon będzie obsługiwał wybrane popularne konfiguracje podczas całego show:

  1. Pakiet Wykrywania Etykiet: rozwiązanie podstawowe adresujące do 90% wszystkich aplikacji etykiet użytkownika końcowego
  2. Xeikon CX500: zajmujący się drukiem wysokiej jakości etykiet na żywność i wino
  3. Xeikon PX3000: idealne rozwiązanie dla rynków zdrowia i urody oraz trwałe, wydajne drukowanie etykiet
  4. Xeikon aXelerate: pomaga drukarkom i konwerterom przejść dodatkowe kroki

Xeikon będzie także kluczowym uczestnikiem Flexex Arena Labelexpo. Tam zaprezentuje swoje cyfrowe rozwiązanie do produkcji torebek obejmujące druk w pełnym kolorze i laminowanie opakowań żywności, zarówno w Brand Innovation Showcase, jak i w Sustainability Insight Café. Xeikon przyczyni się również do wzięcia udziału w Label Academy Masterclass.

Flint Group Label Factory: łączenie mocnych stron branży

Xeikon, oddział Flint Group, będzie obecny na stoisku Flint Group C28 w hali 5. Odwiedzający to stoisko dowiedzą się, jak „Flint Group Label Factory” oferuje niezrównane portfolio produktów i usług, które obejmuje wszystkie etapy łańcucha wartości do drukowania etykiet i spełnia większość potrzeb przemysłu. Flint Group przedstawia technologie z czterech różnych grup produktów, które obejmują najnowsze osiągnięcia w zakresie przygotowania do druku i produkcji wstępnej, poprzez druk cyfrowy i tradycyjny oraz upiększenia, konwersję i dostawę. Należą do nich produkty fleksograficzne Flint Group (płyty fleksograficzne i typograficzne), wąska wstęga Flint Group (tusze do dowolnej techniki drukowania wąskiego wstęgi), Xeikon (cyfrowe rozwiązania drukarskie) i ThermoFlexX (cyfrowe obrazowanie fleksograficzne i typograficzne).

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności