recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Xeikon przedstawia cztery rozwiązania produkcyjne na żywo na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Xeikon zaprezentuje cztery rozwiązania do produkcji na żywo na Labelexpo Europe 2019 (24–27 września) - hala 5 stoisko C28. Firma wprowadzi również swoje najnowsze narzędzie doradcze „TRANSFORM”, dzieląc się głębszym zrozumieniem, doświadczeniem i cenioną wiedzą na temat druku cyfrowego z międzynarodową społecznością producentów etykiet, Xeikon może zaoferować drukarkom i konwerterom wgląd w różne sposoby przekształcania działalności w zakresie drukowania etykiet w działalność gospodarczą na przyszłość.

Od teraz i przygotowując się do pokazu, odwiedzający stronę transform.xeikon.com mogą skonsultować się z Xeikon i uzyskać porady dotyczące idealnej konfiguracji cyfrowej dla swojej firmy, po prostu odpowiadając na kilka pytań. Jako pionier w pełnokolorowym cyfrowym drukowaniu etykiet, firma Xeikon zgromadziła bogatą wiedzę na temat kluczowych czynników sukcesu we wdrażaniu produkcji cyfrowej.

W ciągu czterech dni targów Labelexpo firma Xeikon będzie prezentować się na stoisku Flint Group 5C28 i będzie oferować szeroką gamę cyfrowych rozwiązań do drukowania etykiet, w tym produkty podstawowe, a także linie produkcyjne o wysokiej wydajności od początku do końca. Odbędą się demonstracje najnowszej innowacyjnej mocy narzędzi Xeikon X-800 do zarządzania przepływem pracy, napędzających wiele pras cyfrowych za pomocą technologii atramentowych i tonerów oraz wykazujących bezpieczeństwo żywności w przypadku elastycznych opakowań i stojących torebek.

Filip Weymans, wiceprezes ds. Marketingu Xeikon, stwierdził: „Patrząc na dzisiejsze trendy konsumenckie i zmieniającą się różnorodność zachowań konsumentów, drukarki etykiet i konwertery stają przed wieloma wyzwaniami. Stawiają czoła różnym długościom prac, rosnącej liczbie zleceń, długiej pracy w wielu wersjach, personalizacji i wymaganiom dostawy na czas, a jednocześnie efektywnie ponoszą koszty operacyjne. Cyfryzacja procesu produkcji druku pomaga im sprostać tym wyzwaniom. Dzięki „TRANSFORM” zapewniamy narzędzie, które prowadzi właścicieli firm w tym procesie transformacji ”.

„Xeikon ma ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu technologii cyfrowych dla branży etykiet”, kontynuuje Weymans. „Mamy najgłębsze zrozumienie rynku, dzięki czemu możemy oferować konwerterom etykiet dostosowane porady dotyczące rozpoczęcia pracy z cyfrą lub optymalizacji istniejącej produkcji cyfrowej. Zadając tylko pięć prostych pytań związanych z ich działalnością, zapewniamy osobistą poradę, która może pomóc im wybrać właściwą konfigurację strategii biznesowej spośród prawie 200 możliwych konfiguracji produkcji etykiet cyfrowych ”.

Popularne konfiguracje druku cyfrowego prezentowane na żywo w Labelexpo Europe

Z TRANSFORM jako koniecznością trzeba zobaczyć, Xeikon będzie obsługiwał wybrane popularne konfiguracje podczas całego show:

  1. Pakiet Wykrywania Etykiet: rozwiązanie podstawowe adresujące do 90% wszystkich aplikacji etykiet użytkownika końcowego
  2. Xeikon CX500: zajmujący się drukiem wysokiej jakości etykiet na żywność i wino
  3. Xeikon PX3000: idealne rozwiązanie dla rynków zdrowia i urody oraz trwałe, wydajne drukowanie etykiet
  4. Xeikon aXelerate: pomaga drukarkom i konwerterom przejść dodatkowe kroki

Xeikon będzie także kluczowym uczestnikiem Flexex Arena Labelexpo. Tam zaprezentuje swoje cyfrowe rozwiązanie do produkcji torebek obejmujące druk w pełnym kolorze i laminowanie opakowań żywności, zarówno w Brand Innovation Showcase, jak i w Sustainability Insight Café. Xeikon przyczyni się również do wzięcia udziału w Label Academy Masterclass.

Flint Group Label Factory: łączenie mocnych stron branży

Xeikon, oddział Flint Group, będzie obecny na stoisku Flint Group C28 w hali 5. Odwiedzający to stoisko dowiedzą się, jak „Flint Group Label Factory” oferuje niezrównane portfolio produktów i usług, które obejmuje wszystkie etapy łańcucha wartości do drukowania etykiet i spełnia większość potrzeb przemysłu. Flint Group przedstawia technologie z czterech różnych grup produktów, które obejmują najnowsze osiągnięcia w zakresie przygotowania do druku i produkcji wstępnej, poprzez druk cyfrowy i tradycyjny oraz upiększenia, konwersję i dostawę. Należą do nich produkty fleksograficzne Flint Group (płyty fleksograficzne i typograficzne), wąska wstęga Flint Group (tusze do dowolnej techniki drukowania wąskiego wstęgi), Xeikon (cyfrowe rozwiązania drukarskie) i ThermoFlexX (cyfrowe obrazowanie fleksograficzne i typograficzne).

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności