Innowacyjne i ekologiczne folie Taghleef Industries na targach Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Taghleef Industries (Ti), ma przyjemność ogłosić, że będą uczestniczyć w targach Labelexpo Europe 2019 od 24 do 27 września w Brukseli. Zlokalizowane w hali 5 stoisko C40 Ti zaprezentuje producentom etykiet swoje nowe zrównoważone rozwiązania.

NATIVIA® D813 to pierwsza oparta na biologii i biodegradowalna folia I-IML na rynku, która uzupełnia szeroką gamę folii IML BoPP firmy Ti. Ta folia PLA (kwas polimlekowy) jest przeznaczona do drukowania na maszynach offsetowych zwojowych w arkuszach, uzyskując dobrą prędkość drukowania i doskonałą przyczepność farby. Te cechy sprawiają, że NATIVIA® D813 jest wyjątkową folią, która spełnia rosnące zapotrzebowanie na pojemniki na bazie bioplastiku, które można ozdobić w technologii I-IML.

Inną folią, która spełnia zasady gospodarki w obiegu zamkniętym, jest ultra-przezroczysty, pływający SHAPE360 ™ TDS. Ta folia termokurczliwa o małej gęstości TD minimalizuje wpływ na systemy recyklingu PET i zmniejsza wagę etykiety. Wyjątkowa krzywa kurczliwości gwarantuje nawet do 65% kurczliwości, oferując swobodę w pełni dekorowania pojemników o różnych kształtach i rozmiarach oraz możliwość przyciągania wzroku grafiki etykiet 360°.

Ti rozszerzyło swoją ofertę etykiet samoprzylepnych (PSL) o innowacyjną gamę folii powlekanych bez BBP z dodatkowymi funkcjami zwiększającymi wydajność. Jedną z nich jest PPGP, wielowarstwowa folia, która ma zastrzeżoną powłokę zapewniającą wysoce kompatybilną i doskonałą wrażliwość na PSA. Górna powłoka Ti zapewnia doskonałą wydajność drukowania i doskonałą grafikę przy użyciu różnych procesów drukowania. PPGP jest zintegrowanym produktem przeznaczonym do aplikacji z możliwością zmiany położenia, wymiennych lub ultra usuwalnych.

Na Labelexpo Europe 2019 Ti będzie pokazywać programy, które wspierają zrównoważony rozwój i gospodarkę w obiegu zamkniętym, w tym wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR) i niekopalnych źródeł surowców. Taghleef zaprasza klientów, właścicieli marek, sprzedawców detalicznych i wszystkie zainteresowane strony w łańcuchu wartości do wzięcia udziału w dyskusji na temat przyszłości opakowań z tworzyw sztucznych.

Na podstawie informacji firmy Taghleef Industries

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności