recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Asahi CleanPrint: czysto i w równowadze ze środowiskiemPoprzedni artykuł 

Ponieważ agencje regulacyjne na całym świecie kładą coraz większy nacisk na zrównoważony rozwój, Asahi Photoproducts kontynuuje innowacje w technologii tworzenia płyt, stosując rozwiązanie, którego celem jest wytwarzanie płyt w środowisku biurowym, przetwarzając fotopolimer redukujący LZO do atmosfery.

Płyty CleanPrint zużywają mniej atramentu, emitując mniej LZO w drukarni. Jest mniej odpadów narządzania i marnotrawstwa z powodu zatrzymania prasy do czyszczenia płyt, co jeszcze bardziej zwiększa ekologiczność procesu. A bardziej wydajna wydajność oznacza mniejsze zużycie energii. Pomaga to nie tylko w przestrzeganiu przepisów, ale także tworzy bezpieczniejsze i czystsze środowisko pracy dla pracowników.

W rzeczywistości płyty CleanPrint można wytwarzać w środowisku biurowym, przetwarzając fotopolimer bez wprowadzania LZO do atmosfery.

Płyty CleanPrint stanowią korzystne rozwiązanie dla fleksograficznej obróbki płyt. Drukarki / konwertery fleksograficzne wygrywają dzięki zwiększeniu wydajności i obniżeniu kosztów. Właściciele marek wygrywają, kupując niezawodnie wysokiej jakości opakowania, które wyróżniają je na półce bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Wszyscy wygrywają, czyniąc proces drukowania fleksograficznego bardziej przyjaznym dla środowiska.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Asahi CleanPrint może zwiększyć produktywność i rentowność, spełniając najostrzejsze wymagania jakościowe klientów, zapoznaj się z naszym oficjalnym dokumentem.

dr Dieter Niederstadt, Technical Marketing Manager
Na podstawie informacji firmy Asahi Photoproducts

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności