recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Flint Group Packaging rozwija markę ThermoFlexX na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Opierając się na wyjątkowym sukcesie kamer cyfrowych ThermoFlexX i technologii przesiewania Woodpecker Nano, Xeikon Prepress wprowadza nowe i zintegrowane rozwiązanie prepress dla cyfrowych płyt fleksograficznych.

Od czasu, gdy Xeikon Prepress, jako część Xeikon, dołączył do Flint Group w 2015 r., dwa oddziały połączyły siły w celu opracowania wysoce zautomatyzowanych urządzeń do przetwarzania obrazu i zainwestowały w kolejne projekty badawczo-rozwojowe. Woodpecker Nano, technologia tworzenia mikrostruktur powierzchniowych, jest jedną z innowacji, która została wprowadzona w kwietniu tego roku w wyniku wyjątkowej wymiany wiedzy między Xeikon Prepress a działem fleksograficznym Flint Group. „Po dołączeniu do rodziny Flint Group nagle znaleźliśmy się w wyjątkowej sytuacji, mając specjalistyczną wiedzę jednego z wiodących producentów płyt w połączeniu z naszym własnym bogatym doświadczeniem w zakresie systemów obrazowania we własnym zakresie, które jest niespotykane w naszej branży. Ponieważ zoptymalizowaliśmy kamery termowizyjne ThermoFlexX i opracowaliśmy ekranowanie powierzchni Woodpecker Nano, idziemy teraz na kolejny poziom, aby zintegrować je i połączyć z nowymi innowacjami ”, zauważa Uwe Stebani, dyrektor generalny Xeikon Prepress. „Jesteśmy pewni, że eksperci branżowi z przyjemnością poznają nasze nowe zintegrowane rozwiązania do obrazowania płyt”, dodaje Christophe Lievens, dyrektor sprzedaży Xeikon Prepress. „Labelexpo 2019 to idealna okazja, aby ogłosić naszą wizję poprawy jakości w produkcji płyt fleksograficznych.”

Niedawno dwa oddziały z wiodącymi markami ThermoFlexX i nyloflex® skupiły się na wydajności w łańcuchu wartości prepress opakowań, mając na celu wprowadzenie zintegrowanego systemu obrazowania, produkującego najwyższej jakości fleksograficzne płyty drukarskie przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności w sali prepress. „Nasze odpowiednie know-how w zakresie najwyższej klasy urządzeń do obrazowania, ekranowania powierzchni i fotopolimerowych fleksograficznych płyt pozwala nam wprowadzać innowacyjne rozwiązania na rynku prepress opakowań. Naszym celem jest stworzenie jak największej wartości dla naszych klientów, spełniając obietnicę rozwiązań, które są „lepsze. Szybciej. Łatwiejszy w użyciu ”- mówi Friedrich von Rechteren, wiceprezes ds. Globalnej reklamy fleksograficznej w firmie Flint Group.

Flint Group Packaging przygotowuje się do ogłoszenia swojej najnowszej innowacji podczas Labelexpo 2019 w Brukseli i serdecznie zaprasza media branżowe na konferencję prasową w środę 25 września 2019 r. o godz. 07:45.

Na podstawie informacji firmy Flint Groups Flexographic

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności