recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Roland DG zaprezentuje swoje najnowsze maszyny do druku wielkoformatowego, UV i tekstylnego na targach "unique 4+1"Poprzedni artykuł 

Od kilku lat targi "unique 4+1" przyciągają niezliczoną liczbę kreatywnych przedsiębiorców do Lipska, aby zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie dostosowywania produktów w dziedzinie technologii reklamowej, wykończenia tkanin, technologii grawerowania i trofeów. Również dla Roland DG targi są idealną platformą do spotkań odwiedzających targi z różnych dziedzin reklamy. Firma Roland DG jest reprezentowana na targach po raz drugi w tym roku i będzie prezentować całą gamę nowych, innowacyjnych produktów na swoim stoisku w hali 5 C106 w dniach 7–9 września.

Oczywiście nowe rozwiązanie TrueVIS VG2 Print & Cut jest częścią gry. Dzięki ponad 40 ulepszeniom w stosunku do wielokrotnie nagradzanych poprzedników z serii VG, nie tylko spełnia wymagania dotyczące jakości i produkcji w technologii reklamowej i druku wielkoformatowym, ale także znacznie je przewyższa. Podczas wyjątkowego pokazu "unique 4+1" Roland DG pokazuje, między innymi, z nowym atramentem TR2, w tym pomarańczowym, nowe ustawienia zarządzania kolorami dla lepszego odwzorowania kolorów oraz nowe inteligentne rolki dociskowe tworzą zapierające dech w piersiach wydruki. Nowością jest również to, że wydruki można przetwarzać już po 6 godzinach.

Kolejną atrakcją targów jest VersaUV LEF2-200. Ta innowacyjna drukarka płaska ułatwia drukowanie niemal każdego możliwego materiału z imponującą grafiką, teksturami i fotografiami. Druk UV jest nie tylko przyjazny dla środowiska i szybki, ale oferuje również usługodawcom druku zupełnie nowy wymiar personalizacji produktu, dzięki różnorodności materiałów do drukowania i szybkiemu utwardzaniu atramentem. Ci, którzy zdecydują się na VersaUV LEF2-200, korzystają z doskonałej jakości druku, poprawy użyteczności i bardzo wysokiego poziomu niezawodności. Oczywiście LEF 2-200 jest kompatybilny z VersaWorks 6.

W dziedzinie drukowania tekstyliów Roland DG przedstawia nową drukarkę tekstylną VersaSTUDIO BT-12. Dzięki tej kompaktowej, niedrogiej i wyjątkowo prostej maszynie Direct-to-Garment drukowanie koszulek i innych tkanin na żądanie jest dziecinnie proste. Oferuje wysokiej jakości rozdzielczość wydruku 1200 x 1200 dpi i bardzo imponującą jakość kolorów. Proces drukowania jest również bardzo prosty, co oznacza, że ​​dostawcy usług drukowania mogą zbudować i rozwinąć cały spersonalizowany biznes graficzny za pomocą tylko jednego urządzenia.

Więcej informacji na temat wymienionych produktów można znaleźć na stronie internetowej www.rolanddg.de.

Zainteresowane osoby mogą uzyskać bezpłatny bilet na targi pod tym linkiem. Kod dostępu to UNI19FH

Na podstawie informacji firmy Roland DG

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności