recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Adventure Begins czyli warsztaty druku w EurographicPoprzedni artykuł 

Już 5-go września odbędą się warsztaty druku cyfrowego w drukarni Eurographic w Szczecinie. Całodzienne wydarzenie będzie prezentować najnowsze rozwiązania z zakresu druku cyfrowego na maszynach HP Indigo 7900 oraz 12000 HD, a także możliwości wykończenia wydruków poprzez cięcie i bigowanie na ploterze Esko Kongsberg!

Warsztaty zostały zorganizowane z myślą o agencjach reklamowych oraz brand managerach chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie druku i finishingu. Drukarnia Eurographic zadbała o fantastyczną oprawę wydarzenia i dla fanów druku może być to nie lada gratka – jednym z prelegentów będzie znany w świecie poligrafii Marcin Dąbrowski z eM Proove, który poprowadzi warsztaty z barwy w druku. Spotkania z Marcinem cieszą się dużym uznaniem, więc nie dziwi tak duże zainteresowanie warsztatami. Dodatkowo, swoją prelekcję w Eurographic będzie miał dr Iwo Zmyślony z Umiemy.com. Iwo jest metodologiem procesów projektowych i konsultantem design thinking. Doradza m.in. w zakresie optymalizacji usług, diagnostyki doświadczeń klienta, komunikacji z projektantami oraz zarządzania wiedzą ekspercką w procesach projektowych.

Prelegenci zadbają o wiedzę teoretyczną uczestników, ale Eurographic zadbał również o wiedzę praktyczną – po zakończonych wykładach, warsztaty przeniosą się na grunt maszynowy i wtedy będzie można osobiście przekonać się jak wygląda druk od kuchni.

Na podstawie informacji firmy Digiprint Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności