recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

„Świat Nauki” Avery Dennison zaprezentuje przełomową technologię na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Odwiedzający Labelexpo Europe 2019 będą pierwszymi, którzy dowiedzą się o najnowszej przełomowej technologii Avery Dennison, która zostanie zaprezentowana podczas wystawy, która odbędzie się w dniach 24-27 września na Brussels Expo w Belgii.

„Dzięki długofalowemu zaangażowaniu firmy i inwestycjom w materiałoznawstwo oraz badania i rozwój, z niecierpliwością oczekujemy wprowadzenia na rynek, w naszym przekonaniu, zmieniającego grę kleju”, powiedział Jeroen Diderich, wiceprezes i dyrektor generalny firmy Label and Graphic Materials Europe.

Więcej na temat tej innowacji zostanie ujawnione na wystawie. Według Didericha jest to tylko jedna z wielu ekscytujących innowacji pod hasłem Making a Material Difference.

„Świat nauki” to miejsce, w którym możesz spotkać się z naszymi wiodącymi pionierami badawczo-rozwojowymi i ekspertami technicznymi oraz dowiedzieć się o naszych nowych rozwiązaniach materiałowych i kolejnej przełomowej technologii Avery Dennison, która zostanie zaprezentowana na targach ”- powiedział Diderich. W sumie pojawią się cztery światy odkrycia, w tym: Świat Zrównoważony, Świat Połączony i Świat Wyobraźni.

W świecie nauki znajdą się innowacje mające na celu rozszerzenie możliwości biznesowych dla przetwórców, w tym:

  • Portfolio motoryzacyjne - oferujące kompletną i zatwierdzoną przez OEM gamę rozwiązań produktowych; obejmujący kluczowe trendy w branży, takie jak pojazdy elektryczne i lekkie; wszystko przy niskiej minimalnej ilości zamówienia i szybkiej realizacji. Ponadto wiedza i udogodnienia, które przyspieszają, usprawniają i pomagają zapewnić kwalifikacje.
  • Klej do łańcuchów chłodzących - zawiera pierwszy w branży klej Avery Dennison, który można nakładać w temperaturach nawet od -50 ° C i który utrzymuje się szybko, aż do -196 ° C. Chroni jakość farmaceutyków i tkanki ludzkiej, zmniejszając potrzebę skoków temperatury, a jednocześnie zmniejszając straty i margines błędu, zapewniając identyfikację etykiet.
  • Luminescencyjny lakier nawierzchniowy - na etykiety farmaceutyczne, których nie można przegapić. Warstwa nawierzchniowa zapewnia wykrywalne promieniowanie UV luminescencję z dowolnymi klejami Avery Dennison lub powłokami filmowymi, zapewniając łatwiejsze wykrywanie na wszystkich podłożach poprzez wybranie koloru niebieskiego, czerwonego lub żółtego. Konwertery mogą kupować luminescencyjne folie nawierzchniowe z dowolnym klejem lub materiałem wierzchnim i unikać złożoności dodawania lakieru na prasie. Ten przełomowy lakier nawierzchniowy zapewnia również bezpieczeństwo marki na etykiecie.

Te i inne innowacje, które zostaną zaprezentowane przez Avery Dennison, mają na celu stymulowanie rozwoju konwerterów etykiet, przy jednoczesnym osiągnięciu kwalifikacji w branży farmaceutycznej i motoryzacyjnej oraz zgodności z najnowszymi przepisami UE. „W miarę wzrostu konkurencji nasze materiały będą oferować klientom nowe możliwości biznesowe i zdrowe wyniki finansowe” - powiedział Diderich. „Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów i rozwiązań, które zwiększają wydajność i zmniejszają wpływ na środowisko, a jednocześnie wspierają wzrost. Na tym właśnie polega „dokonywanie istotnej różnicy”.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności