„Świat Nauki” Avery Dennison zaprezentuje przełomową technologię na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Odwiedzający Labelexpo Europe 2019 będą pierwszymi, którzy dowiedzą się o najnowszej przełomowej technologii Avery Dennison, która zostanie zaprezentowana podczas wystawy, która odbędzie się w dniach 24-27 września na Brussels Expo w Belgii.

„Dzięki długofalowemu zaangażowaniu firmy i inwestycjom w materiałoznawstwo oraz badania i rozwój, z niecierpliwością oczekujemy wprowadzenia na rynek, w naszym przekonaniu, zmieniającego grę kleju”, powiedział Jeroen Diderich, wiceprezes i dyrektor generalny firmy Label and Graphic Materials Europe.

Więcej na temat tej innowacji zostanie ujawnione na wystawie. Według Didericha jest to tylko jedna z wielu ekscytujących innowacji pod hasłem Making a Material Difference.

„Świat nauki” to miejsce, w którym możesz spotkać się z naszymi wiodącymi pionierami badawczo-rozwojowymi i ekspertami technicznymi oraz dowiedzieć się o naszych nowych rozwiązaniach materiałowych i kolejnej przełomowej technologii Avery Dennison, która zostanie zaprezentowana na targach ”- powiedział Diderich. W sumie pojawią się cztery światy odkrycia, w tym: Świat Zrównoważony, Świat Połączony i Świat Wyobraźni.

W świecie nauki znajdą się innowacje mające na celu rozszerzenie możliwości biznesowych dla przetwórców, w tym:

  • Portfolio motoryzacyjne - oferujące kompletną i zatwierdzoną przez OEM gamę rozwiązań produktowych; obejmujący kluczowe trendy w branży, takie jak pojazdy elektryczne i lekkie; wszystko przy niskiej minimalnej ilości zamówienia i szybkiej realizacji. Ponadto wiedza i udogodnienia, które przyspieszają, usprawniają i pomagają zapewnić kwalifikacje.
  • Klej do łańcuchów chłodzących - zawiera pierwszy w branży klej Avery Dennison, który można nakładać w temperaturach nawet od -50 ° C i który utrzymuje się szybko, aż do -196 ° C. Chroni jakość farmaceutyków i tkanki ludzkiej, zmniejszając potrzebę skoków temperatury, a jednocześnie zmniejszając straty i margines błędu, zapewniając identyfikację etykiet.
  • Luminescencyjny lakier nawierzchniowy - na etykiety farmaceutyczne, których nie można przegapić. Warstwa nawierzchniowa zapewnia wykrywalne promieniowanie UV luminescencję z dowolnymi klejami Avery Dennison lub powłokami filmowymi, zapewniając łatwiejsze wykrywanie na wszystkich podłożach poprzez wybranie koloru niebieskiego, czerwonego lub żółtego. Konwertery mogą kupować luminescencyjne folie nawierzchniowe z dowolnym klejem lub materiałem wierzchnim i unikać złożoności dodawania lakieru na prasie. Ten przełomowy lakier nawierzchniowy zapewnia również bezpieczeństwo marki na etykiecie.

Te i inne innowacje, które zostaną zaprezentowane przez Avery Dennison, mają na celu stymulowanie rozwoju konwerterów etykiet, przy jednoczesnym osiągnięciu kwalifikacji w branży farmaceutycznej i motoryzacyjnej oraz zgodności z najnowszymi przepisami UE. „W miarę wzrostu konkurencji nasze materiały będą oferować klientom nowe możliwości biznesowe i zdrowe wyniki finansowe” - powiedział Diderich. „Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie produktów i rozwiązań, które zwiększają wydajność i zmniejszają wpływ na środowisko, a jednocześnie wspierają wzrost. Na tym właśnie polega „dokonywanie istotnej różnicy”.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności