Roland DG honoruje Paula Willemsa za innowacyjny rozwój produktuPoprzedni artykuł 

Roland DG z wielką przyjemnością przyznał Paulowi Willemsowi, dyrektorowi ds. Zarządzania produktem i rozwoju biznesu w Roland DG EMEA, jej doroczną nagrodę za wzorową rolę, jaką on i jego zespół odgrywają w organizacji.

Nagrodą Paul Willems i jego zespół są wdzięczni za ich wkład w innowacyjny rozwój produktów w firmie Roland - dzięki naprawdę innowacyjnym rozwiązaniom, które odpowiadają zmieniającym się potrzebom rynku i nadają ton branży.

Paul jest szczególnie odpowiedzialny za rozwój i sukces zarówno płaskich jak i UV drukarek UV-LED z serii VersaUV S, ośmiokolorowej drukarki VersaEXPRESS RF-640 oraz wielofunkcyjnej drukarki wielkoformatowej Texart RT-640M. Wszystkie te systemy zostały wprowadzone w zeszłym roku.

Przemysłowa seria VersaUV S, zaprojektowana do stosowania na rynku do produkcji grafiki, została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wszechstronności. Te drukarki mogą drukować bezpośrednio na prawie każdym podłożu i są dostępne w wielu konfiguracjach. Ośmiokolorowa drukarka VersaEXPRESS RF-640 została opracowana, aby dać producentom wyraźną przewagę nad konkurencją, oferując wydruki w doskonałej jakości w kolorach CMYKLk oraz pomarańczowym, zielonym i czerwonym - w najniższej cenie w swojej kategorii.

Na arenie tekstylnej Texart RT-640M zapewnia fantastyczną elastyczność, ponieważ może drukować bezpośrednio na papierze transferowym, a także bezpośrednio na tkaninie na jednym ekonomicznym urządzeniu. Ta kombinacja jest idealna do zastosowań w odzieży, wystroju wnętrz i elastycznej sygnalizacji, a także w obiektach takich jak produkty promocyjne i sprzęt sportowy.

Dzięki temu Roland zawsze pokazuje, że skutecznie reaguje na aktualne trendy rynkowe i życzenia klientów. Informacje zwrotne z rynku stanowią inspirację do opracowywania innowacyjnych produktów. Takie podejście oferuje korzyści użytkownikom Roland EMEA, ponieważ uzyskują oni dostęp do produktów specyficznych dla rynku, które zapewniają im przewagę konkurencyjną w szybko zmieniającej się branży. Inne regiony również zaczynają korzystać z tego etosu.

Ogłaszając zwycięzcę nagrody rocznej, Gregory Bilsen, prezes Roland DG EMEA, wyraził uznanie dla wysiłku zespołu, jaki został poczyniony w zakresie wdrażania innowacji Roland. Podkreślił także pozytywną reakcję rynku na nowo wprowadzone rozwiązania.

„Roland ma długą historię innowacji opartych na współpracy. Zawsze miał duży wpływ na nasz rozwój jako firmy i pioniera technologicznego - powiedział. „Paul Willems i jego zespół są naprawdę doskonałym tego przykładem. Wszystkie podziękowania należą się Paulowi i jego zespołowi i dziękuję wszystkim w Roland za ich wkład ”.

Na podstawie informacji firmy Roland DG Corporation

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności