recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Firma Schmedt po raz kolejny organizuje specjalne Dni Otwarte dla klientów z PolskiPoprzedni artykuł 

W dniach 24-25 września firma Schmedt organizuje w Hamburgu Dni Otwarte, skierowane tylko do klientów z Polski. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć szereg maszyn do oprawy twardej tego niemieckiego producenta, a także uzyskać informacje na temat wytwarzanych przez niego urządzeń oraz ich możliwości.

„Nasze Dni Otwarte - mówi Hans-Hinnark Schmedt, współwłaściciel firmy Schmedt GmbH & Co KG - kierujemy specjalnie dla naszych polskich klientów, wśród których nasze urządzenia oraz produkty cieszą się dużym powodzeniem i uznaniem już od wielu lat. Duża w tym zasługa firmy Avargraf – naszego wyłącznego dystrybutora na Polskę, który już od kilkunastu lat dostarcza nasze maszyny oraz świadczy ich pełną obsługę serwisową. Serdecznie zapraszamy użytkowników i introligatorów z Polski na to wydarzenie.”

Firma Schmedt GmbH & Co KG powstała w Niemczech w 1967 roku i od tego czasu nieprzerwanie produkuje maszyny do produkcji książek w oprawie twardej. W swojej ofercie posiada wiele modeli urządzeń dedykowanych zarówno poszczególnym etapom produkcji dziełowej jak też do kompleksowego wykonania oprawy.

W programie Dni Otwartych znajdzie się prezentacja wszystkich maszyn z obecnej oferty tego producenta. Każde z urządzeń będzie można indywidualnie obejrzeć i przetestować, a na specjalne życzenie – wykonać próby na materiałach własnych klienta. Specjalnym punktem programu wydarzenia będzie możliwość wizyty w introligatorni, specjalizującej się w produkcji książek w oprawie twardej oraz wymiany doświadczeń i zasięgnięcia porad u jej pracowników i operatorów maszyn.

Podczas Dni Otwartych firma zaprezentuje swoje flagowe maszyny: Prazi Case i Präzi Case Pro - do produkcji okładek twardych; PräDeka XL - do produkcji okładek wielkoformatowych; Prä Leg - do zawieszania bloków książkowych w okładkę, a także Prä Form - prasę do książek, umożliwiającą jednoczesne wypalanie rowka.

Odwiedzający Dni Otwarte będą mogli obejrzeć także maszyny do złocenia, cięcia (okleiny oraz tektury), a także do nanoszenia kleju. W programie wydarzenia znajdzie się także prezentacja nowości z oferty firmy Schmedt, która jest stale rozwijana i dopasowywana do aktualnych potrzeb rynku. Do najciekawszych z nich – jak zapowiada producent - należą maszyny do produkcji bloków foto albumów Pra Lag oraz Pra Form w wersji XS, przeznaczone do potrzeb drukarń cyfrowych.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w Dniach Otwartych i indywidualną prezentacją firma Avargraf prosi o rezerwację terminu wizyty drogą mailową (avargraf@avargraf.pl lub j.szczepaniak@avargraf.pl) lub telefoniczną (tel: 22 331 33 31 lub 22 331 33 37 lub 609 104 709).

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej pai.info.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności