Avery Dennison Store of the Future zabierze gości do „Połączonego świata” na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Avery Dennison zabierze odwiedzających do Labelexpo Europe w podróż po branżach przekształcanych przez inteligentne etykiety, dołączając do pokazów RFID i NFC na żywo i zanurzając się w kolejnej ewolucji zakupów.

Technologia identyfikacji częstotliwości radiowej i komunikacja bliskiego pola to tylko dwie z technologii, które zostaną zaprezentowane w Store of the Future Avery Dennison, części „A Connected World”, jednego z czterech światów odkrywczych na wystawie. „Tworzymy interaktywne środowisko, w którym odwiedzający Labelexpo będą mogli doświadczyć szybkości i wydajności dokładności inwentaryzacji za pomocą RFID i poczuć łatwość autonomicznej realizacji transakcji - a jednocześnie uzyskać interaktywny widok z pierwszej ręki na środowisko zakupów przyszłość ”- powiedział Francisco Melo, wiceprezes i dyrektor generalny RFID. Będzie można również zobaczyć, w jaki sposób technologia NFC umożliwia zaangażowanie klientów dzięki funkcjom takim jak rzeczywistość rozszerzona lub łączność z innymi platformami online.

Wybrane linie produktów w Connected World to:

  • RFID dla metali i płynów - Dzięki metkom Avery Dennison On-Metal metale i opakowania zawierające płyny nie stanowią już bariery dla przyjęcia RFID i atrakcyjnego zwrotu z inwestycji, jaki oferuje w segmentach takich jak kosmetyki i żywność.
  • Tag RFS WaveSafe™ - pierwszy tag RFID bezpieczny dla mikrofal, WaveSafe ™ został specjalnie zaprojektowany do oznaczania na poziomie produktów schłodzonej i mrożonej żywności pakowanej. Tagi WaveSafe ™ eliminują ryzyko pożaru z opakowań żywności oznaczonych mikrofalami RFID, jednocześnie zapewniając bardzo dokładne wskaźniki odczytu i śledzenia przedmiotów. I mają certyfikat TÜV, więc zapewniona jest zgodność.
  • ConnectIC® FlexICs firmy PragmatIC® - Avery Dennison współpracuje z PragmatIC®, światowym liderem w bardzo taniej elastycznej elektronice, w celu opracowania wkładek do wielu zastosowań rynkowych. Ta wyjątkowa platforma elektroniczna, łącząca wiedzę i doświadczenie obu firm w celu dostarczenia praktycznych opakowań o dużej objętości, zapewnia cieńsze elastyczne obwody scalone (FlexIC) o wysokiej częstotliwości niż ludzkie włosy, które można łatwo osadzić na wielu podłożach.

„W przyszłości wszystko, co kupujemy i używamy, będzie wkrótce miało niepowtarzalną tożsamość cyfrową i możliwość łączenia się z Internetem - i wszystko inne” - powiedział Jasper Zonnenberg, starszy globalny dyrektor marketingu w firmie Intelligent Labels. Jak ten połączony wszechświat będzie wyglądał dla marek? Dla konsumentów? Jak będą odgrywać rolę etykietowania i pakowania? „Z niecierpliwością czekamy na interakcję z odwiedzającymi, aby odpowiedzieć na te i wiele innych pytań podczas tegorocznego Labelexpo”

Labelexpo Europe odbędzie się w dniach 24-27 września 2019 r. Na Brussels Expo. Odwiedź Avery Dennison na stoisku nr A31 w hali wystawowej 5. Aby uzyskać informacje, odwiedź label.averydennison.com/labelexpo i kliknij tutaj, aby zarejestrować się na jedno z naszych seminariów M_use Live.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności