recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Avery Dennison Store of the Future zabierze gości do „Połączonego świata” na Labelexpo Europe 2019Poprzedni artykuł 

Avery Dennison zabierze odwiedzających do Labelexpo Europe w podróż po branżach przekształcanych przez inteligentne etykiety, dołączając do pokazów RFID i NFC na żywo i zanurzając się w kolejnej ewolucji zakupów.

Technologia identyfikacji częstotliwości radiowej i komunikacja bliskiego pola to tylko dwie z technologii, które zostaną zaprezentowane w Store of the Future Avery Dennison, części „A Connected World”, jednego z czterech światów odkrywczych na wystawie. „Tworzymy interaktywne środowisko, w którym odwiedzający Labelexpo będą mogli doświadczyć szybkości i wydajności dokładności inwentaryzacji za pomocą RFID i poczuć łatwość autonomicznej realizacji transakcji - a jednocześnie uzyskać interaktywny widok z pierwszej ręki na środowisko zakupów przyszłość ”- powiedział Francisco Melo, wiceprezes i dyrektor generalny RFID. Będzie można również zobaczyć, w jaki sposób technologia NFC umożliwia zaangażowanie klientów dzięki funkcjom takim jak rzeczywistość rozszerzona lub łączność z innymi platformami online.

Wybrane linie produktów w Connected World to:

  • RFID dla metali i płynów - Dzięki metkom Avery Dennison On-Metal metale i opakowania zawierające płyny nie stanowią już bariery dla przyjęcia RFID i atrakcyjnego zwrotu z inwestycji, jaki oferuje w segmentach takich jak kosmetyki i żywność.
  • Tag RFS WaveSafe™ - pierwszy tag RFID bezpieczny dla mikrofal, WaveSafe ™ został specjalnie zaprojektowany do oznaczania na poziomie produktów schłodzonej i mrożonej żywności pakowanej. Tagi WaveSafe ™ eliminują ryzyko pożaru z opakowań żywności oznaczonych mikrofalami RFID, jednocześnie zapewniając bardzo dokładne wskaźniki odczytu i śledzenia przedmiotów. I mają certyfikat TÜV, więc zapewniona jest zgodność.
  • ConnectIC® FlexICs firmy PragmatIC® - Avery Dennison współpracuje z PragmatIC®, światowym liderem w bardzo taniej elastycznej elektronice, w celu opracowania wkładek do wielu zastosowań rynkowych. Ta wyjątkowa platforma elektroniczna, łącząca wiedzę i doświadczenie obu firm w celu dostarczenia praktycznych opakowań o dużej objętości, zapewnia cieńsze elastyczne obwody scalone (FlexIC) o wysokiej częstotliwości niż ludzkie włosy, które można łatwo osadzić na wielu podłożach.

„W przyszłości wszystko, co kupujemy i używamy, będzie wkrótce miało niepowtarzalną tożsamość cyfrową i możliwość łączenia się z Internetem - i wszystko inne” - powiedział Jasper Zonnenberg, starszy globalny dyrektor marketingu w firmie Intelligent Labels. Jak ten połączony wszechświat będzie wyglądał dla marek? Dla konsumentów? Jak będą odgrywać rolę etykietowania i pakowania? „Z niecierpliwością czekamy na interakcję z odwiedzającymi, aby odpowiedzieć na te i wiele innych pytań podczas tegorocznego Labelexpo”

Labelexpo Europe odbędzie się w dniach 24-27 września 2019 r. Na Brussels Expo. Odwiedź Avery Dennison na stoisku nr A31 w hali wystawowej 5. Aby uzyskać informacje, odwiedź label.averydennison.com/labelexpo i kliknij tutaj, aby zarejestrować się na jedno z naszych seminariów M_use Live.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności