Trelleborg pokazuje wydajne i trwałe rozwiązania do dekorowania metalu na Asia CanTech 2019Poprzedni artykuł 

Rozwiązania drukarskie Trelleborga zostaną przedstawione podczas konferencji Asia CanTech 2019, która odbędzie się w dniach 28-30 października w Bangkoku w Tajlandii.

Rzeka Chao Phraya w Bangkoku będzie tłem obchodów 20-lecia konferencji, a wielu ważnych mówców będzie mówić o trendach i przyszłym rozwoju dekoracji metalowych.

Podczas wydarzenia Andrea Trevisi, kierownik ds. Sprzedaży Trelleborg Printing Solutions w Azji Południowo-Wschodniej, przedstawi korzyści z koców drukarskich Trelleborg dedykowanych do opakowań metalowych i omówi, jak wybrać odpowiednie rozwiązanie, aby zmaksymalizować wydajność i wydajność prasy.

Trevisi mówi: „Rozwój opakowań metalowych stanowi zarówno znaczny potencjał, jak i wyzwania dla drukarek, których wymagania dotyczą wydajności, trwałości i wysokiej jakości druku bez kompromisów."

„Obciąg drukowy jest materiałem eksploatacyjnym, który musi spełniać bardzo specyficzne wymagania drukowania na metalu, a obciąg offsetowy jest jednym z najważniejszych elementów skutecznego wykonywania pracy i utrzymania wydajności procesu”.

Jak zaprezentowano podczas edycji Asia CanTech w 2018 roku, Vulcan Pack UV jest najbardziej udanym i dobrze akceptowanym rozwiązaniem do drukowania na opakowaniach metalowych.

Skutecznie stosowany w Europie, Japonii i Azji Południowo-Wschodniej, ten wysokiej jakości obciąg drukowy zapewnia doskonałe odwzorowanie półtonów, a także gładkie, solidne pokrycie, co jest kluczowym wymaganiem farb drukarskich UV na metalu. Obciąg zapewnia dobre przenoszenie farby, a jego odporność na znakowanie krawędzi zapewnia imponującą żywotność.

Trevisi, kontynuuje: „Mieliśmy ogromną reakcję na Vulcan Pack UV od czasu wprowadzenia go na rynek Azji i Pacyfiku, głównie dlatego, że drukarki polubiły stabilność i spójność, jakie zapewnia prasie. Po założeniu koca klient docenia jakość i niezawodność zapewnianą przez Vulcan Pack UV."

„Jako wiodący producent obciagów offsetowych, Trelleborg jest doskonale przygotowany do zaoferowania szerokiego wyboru rozwiązań do dekorowania metalu, takich jak Vulcan Deco, Rollin Metro i Metal UV. Stworzyliśmy również sieć wysoce doświadczonych dystrybutorów w regionie Azji i Pacyfiku, którzy zapewniają najwyższej jakości serwis i wsparcie na miejscu. Ważne jest również to, że jesteśmy w stanie dostarczyć obciągi w bardzo krótkim czasie, co pozwoliło nam pomóc drukarniom dotrzymywać coraz bardziej napiętych i nieprzewidywalnych terminów. ”

Na podstawie informacji firmy Trelleborg

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności