recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Drukarki etykiet Brother P-touch w promocyjnych cenach na targach EnergetabPoprzedni artykuł 

Brother P-touch to seria łatwych w użyciu przemysłowych drukarek etykiet, skierowanych między innymi do elektryków i instalatorów infrastruktury technicznej. Urządzenia będą sprzedawane w promocyjnych cenach na stoisku Brother na targach Energetab, odbywających się w Bielsku-Białej w dniach 17-19 września 2019 r. Drukarka PT-E110VP dostępna będzie w cenie 99 zł, a drukarki PT-E300VP i PT-E550WVP odpowiednio w cenach 299 zł i 549 zł.

Drukarki etykiet P-touch oferują szereg funkcji, dzięki którym oznaczanie kabli czy powierzchni płaskich jest proste i wygodne. Specjalna numeryczna klawiatura z graficznym wyświetlaczem LCD pozwala na obsługę urządzeń w szybki i intuicyjny sposób, a wysoka prędkość druku – do 30 mm na sekundę, sprzyja oszczędności czasu. Drukarki pozwalają na zachowanie ostatnio drukowanych etykiet: pamięć modelu PT-E100VP pomieści 9 pozycji, PT-E300VP do 50, a PT-E550WVP aż do 99 pozycji. Drukarki prócz tekstu pozwalają na drukowanie oznaczeń elektrycznych, teleinformatycznych, audio-wizualnych i symboli bezpieczeństwa.

Drukarki są kompatybilne z taśmami o szerokości: 3.5, 6, 9 i 12 mm, a także mogą drukować na taśmach Brother TZe, które wyróżniają się opatentowaną przez producenta technologią laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Tego typu rozwiązanie zabezpiecza wydruk przed działaniami wilgoci, tarcia, temperatury, chemikaliów i światła słonecznego. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i wytrzymałą etykietę. Charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą i dobrą przyczepnością. Taśmy TZe dostępne są w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Drukarki w promocyjnych cenach będą dostępne na stoisku Brother - NR 27 w pawilonie U - na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab, które odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 r. Dodatkowo kupujący drukarkę PT-E550WVP otrzymają gratis futerał do przechowywania urządzenia.

Wszystkie drukarki etykiet Brother objęte są 3-letnią gwarancją. Liczba urządzeń objętych promocją jest ograniczona.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności